iPhone 12S dostane optickú stabilizáciu senzora

Tchajwanská analytická spoločnosť DigiTimes dnes zverejnila informáciu, ktorá sa týka iPhonu 12S vo všetkých štyroch verziách. Telefóny pripravované na rok 2021 dostanú optickú stabilizáciu senzora. Tá je dnes výsadou len pre najväčší iPhone 12 Pro Max.

Technologický gigant sa síce nebude snažiť o revolučné zmeny v oblasti fotografie, no nejaké vylepšenia prítomné budú. Hoci má iPhone 12 mini, iPhone 12 a iPhone 12 Pro optickú stabilizáciu obrazu, optická stabilizácia senzora je o niečo sofistikovanejšia a dokáže eliminovať rôzne otrasy, ako napríklad tie, ktoré vznikajú počas jazdy autom. Technológia sa sústredí na snímač a nie na objektív.

Samotná správa nekonkretizovala detaily, nakoľko bola zverejnená len ako náhľad. Podrobnosti o iPhone 12S budeme mať podľa portálu Macrumors až počas zajtrajšieho dňa. O všetkom vás budeme informovať.

Dôležité je spomenúť, že podobné tvrdenia zdieľal aj kórejský magazín ETNews, ktorý uviedol, že optická stabilizácia senozorov sa dostane minimálne do dvoch modelov iPhonu 12S (iPhone 12S Pro a iPhone 12S Pro Max). Dnes to však vyzerá oveľa sľubnejšie aj pre dostupnejšie verzie. Nechajme sa prekvapiť.

O všetky komponenty sa má opäť postarať spoločnosť LG Innotek, ktorá ich aj dnes dodáva do 6.7″ iPhonu 12 Pro Max. Aby toho nebolo málo, DigiTimes nedávno informoval, že každý iPhone 12S dostane aj LiDAR skener pre lepšiu prácu s rozšírenou realitou. Čo si o tom myslíte vy?

Prečítajte si tiež  Na webe operátora O2 sa objavili zmienky o iPhone 13
Môže ťa zaujímať
- Reklama -