Spoločnosť Apple iba nedávno predstavila tretiu generáciu iPhonu SE, pričom toto zariadenie zožalo po celom svete rozsiahlu vlnu kritiky.

Jeho najväčším nedostatkom je to, že okrem nového procesora a podpory 5G neprináša prakticky nič inovatívne. Aj preto nie je prekvapením, že sú jeho predaje slabšie než sa očakávalo. Veď po vizuálnej stránke odkazuje ešte na iPhone 6, ktorý vyšiel v roku 2014.

Každopádne to však spoločnosť Apple trápiť nemusí, nakoľko do tohto produktu neinvestovala veľa času a veríme, že ani financií. Aj mizerné predaje sú v ponímaní tohto technologického giganta niečo, po čom môže konkurencia iba snívať.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Apple by sa navyše mohlo poučiť so svojich vlastných chýb a v blízkej budúcnosti oživiť modelovú radu SE (Special Edition) o skutočne hodnotný produkt. Krásne nám to ukazuje video od Concept Central, ktoré zobrazuje zariadenie s nádherným dizajnom.

„Futuristický“ iPhone SE má v tomto prípade opäť len jednu šošovku fotoaparátu, avšak na rozdiel od aktuálnej generácie disponuje modernejším dizajnom, ktorý vychádza z iPhonu 13 mini. Pozrite si celé video a dajte nám vedieť do komentára, či by ste brali takýto iPhone SE vy. Sme zvedaví na všetky vaše reakcie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -