Trh s wearable produktmi, medzi ktoré patria jednoznačne hodinky Apple Watch stále rastie. Má to svoj dôvod. Hoci sa to nezdá, prešlo niekoľko rokov vývoja a sú dokonalé. Prečítajte si komentár: Budú pre nás Apple Watch v budúcnosti rovnako dôležité ako iPhone?

4Komentár: Budú pre nás Apple Watch v budúcnosti rovnako dôležité ako iPhone?

Apple Watch Series 4 sú perfektné – svetapple.sk

Hodinky Apple Watch sú vo svete stále viac a viac rozšírené. Apple zaznamenal aj tento kvartál nárast oproti predošlým obdobiam a nie je to náhoda. Minulý rok Apple predstavilo naozaj vydarené Apple Watch Series 4, ktoré opäť rozšírili obzory v oblasti zdravotnej starostlivosti.

Spomeňme napríklad funkciu EKG, ktorá zachraňuje životy po celom svete a občas sa nám o tom aj podarí napísať. Tak isto je tu technológia detekcie pádu. O tom ako pomohla matke troch detí sme priniesli článok dokonca nedávno. Mohli by sme pokračovať ďalej. Apple už ale chystá 5. generáciu a my sa na ňu nevieme dočkať.

Nevieme dokonca ani len presne odhadnúť ako inovácie prinesie avšak vieme, že o ňu bude zase obrovský záujem. Ten bude z roka na rok už len rapídne rásť. Onedlho budú možno hodinky od Apple nosiť na rukách skoro všetci (samozrejme fanúšikovia Applu). Po predstavení produktu v roku 2014 a následnom začiatku predaja v roku 2015 by to nebol povedal skoro nikto

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here