Moderné technológie idú stále dopredu a spoločnosť Apple predstavuje rok čo rok nový iPhone. Prakticky každá jedna generácia prináša zmeny po stránke dizajnu a hardvéru. Niektoré sú väčšie a iné si človek naopak ani nevšimne.

Apple v roku 2010 predstavilo zariadenie, ktoré si zamilovali používatelia z celého sveta. Išlo o iPhone 4, ktorý bol poskladaný „sendivčovým“ systémom. To znamená, že jeho predná a zadná časť boli vyrobené zo skla a v strede ich spájal elegantný hliníkový rám.

- Reklama -

Predpokladáme, že by sa medzi vami našlo viacero takých fanúšikov, ktorým sa práve iPhone 4 mimoriadne páčil a vďaka najnovšiemu videu od Concept Creator si môžete pozrieť, ako by toto zariadenie vyzeralo v roku 2022.

iPhone 4 s modernejším dizajnom 

Samotný základ dizajnu zostal na koncepte nezmenený. Jednotlivé prvky boli ale prepracované tak aby viacej sedeli do aktuálnej doby a zariadenie sa tiež dočkalo modernejšieho edge-to-edge displeja.

Za nás to dokonca pôsobí oveľa luxusnejším dojmom ako iPhone 12 a pokojne si vieme predstaviť, že by takto mohla vyzerať ďalšia generácia iPhonu SE. To sa ale nestane, nakoľko by bola pre prípadných spotrebiteľov pravdepodobne až príliš atraktívna. A kto by potom kupoval najnovšie vlajkové lode? 🙂

Pozrite si celé video a dajte nám vedieť do komentára, ako na vás tento koncept pôsobí. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory:

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.