Apple začiatkom tohto roka predstavilo nový iPad Pro 2020 a s ním aj klávesnicu Magic Keyboard za šialených 399€. Podľa spôsobu propagácie je hlavným cieľom vytvoriť z tabletu hybridný počítač. Ako sa však ukazuje, do budúcnosti na to nemusí slúžiť len ten najdrahší model!

Magic Keyboard nemusí byť len pre iPad Pro

O najnovší únik sa postaral známy leaker L0vetodream. Podľa jeho poslednej predpovede nemusí byť predražená klávesnica určená len pre vrcholný tablet z rodiny iPadov.

Podpora by mohla slúžiť aj v rámci iných verzií, ktoré však ešte dnes nemáme predstavené. Napriek tomu, že autor tejto informácie nezverejnil žiadne konkrétne zariadenia, môžeme tak trochu tušiť, čo mal vlastne na mysli.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Len nedávno sme vás informovali o pripravovanom iPade Air s edge-to-edge displejom. Podľa všetkého by sa mal do značnej miery inšpirovať dizajnom svojho drahšieho bračeka. Okrem iného môže dostať napríklad aj USB-C či ďalšie známe technológie.

Zdá sa, že práve tento tablet bude v budúcnosti možné používať s klávesnicou Magic Keyboard, ktorej súčasťou je aj trackpad či LED podsvietenie. S vysokou pravdepodobnosťou bude mať iPad Air 2020 aj 11″ (alebo 10,8″) LCD displej s integrovaným Touch ID.

Face ID zostane ako „exkluzívna“ technológia pre prémiové modely. Jej náhrada má byť ale veľmi dostupná a aj vďaka tomu môže stáť táto novinka okolo 499-549€. Nechajme sa prekvapiť.

https://twitter.com/L0vetodream/status/1271138936551698433?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1271138936551698433&ref_url=https%3A%2F%2Fapplenovinky.cz%2F2020%2F06%2Fklavesnice-magic-keyboard-by-brzy-mohla-byt-k-dispozici-nejen-pro-ipad-pro%2F
Prečítajte si tiež  Táto letecká spoločnosť vybaví svojich zamestnancov iPhonmi a iPadmi
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.