Prototyp iPhone 12 Pro

Známy zberateľ nezničených testovacích prototypov od spoločnosti Apple, Giulio Zompetti, zverejnil fotografie zariadenia, ktoré nás príjemne prekvapilo. Zvyšné prototypy, ktoré vlastní, mávajú poväčšine 5 a viac rokov, no v tomto prípade sa jedná o absolútnu novinku z dieľne technologického giganta.

Na dvoch fotografiách a jednom videu môžete vidieť špeciálny iPhone 12 Pro v záverečnej fáze testovania. Prezrádza to najmä dizajn, ktorý je na oko zhodný s finálnou verziou. Giulio získal verziu Pacific Blue, ktorá je tak isto veľkou novinkou a v ponuke nahrádza Midnight Green.

Samotné zariadenie je dokonca funkčné a dá sa na ňom spustiť iOS 14, avšak jedná sa o špeciálnu verziu bez používateľského rozhrania. Tento softvér nazývame SwitchBoard a Apple ho roky používa pri testovaní iPhonov alebo iPadov. Nachádzajú sa tu takisto šikovné nástroje na spúšťanie procesov, ktoré za bežných okolností nie je možné používať.

Na obrázkoch v galérii môžete vidieť programy ako Console, USBHost, QRCode, Reliability známe z minulosti (starších prototypov), ale tak isto aj Ness a Astro, ktoré majú byť novinkou.

- Reklama -

Na záver len malá drobnosť, ktorá sa týka zafarbenia zariadenia. Zahraničné média uvádzajú, že tu Apple pravdepodobne testovalo tmavší odtieň Pacific Blue.

Na jednej strane to tak z poskytnutých záberov skutočne pôsobí, no na strane druhej sa nám zdá, že tento efekt vytvára skôr nesprávne nasvietená scéna. Do komentára nám napíšte, čo si o tom myslíte vy.

- Reklama -
ZDROJTwitter
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here