Nie je žiadnym tajomstvom, že iPhone 13 so 6,1″ displejom, je na Slovensku najpopulárnejším modelom z celej minuloročnej série. Vychádza to z viacerých dát získaných od operátorov, ale tiež z informácií od predajcov. No a keďže sa novinke stále darí a už nie je najnovšia, konečne je dostupná za zaujímavé ceny. Zariadenie môžete získať aj s 80,00 € zvýhodnením, pričom dostanete základné 128 GB úložisko a samozrejme 24 mesačnú záruku. Nejde o žiaden repas.

Túto atraktívnu akciu má k dispozícii napríklad spoločnosť iStyle, ktorá je autorizovaným predajcom zariadení od spoločnosti Apple. iPhone 13, ktorý sa normálne so svojim 6,1″ displejom predáva od 899,00 €, môžete teraz získať už od 819,00 € – najlepšie ceny nájdete tu.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

A ak si myslíte, že si vystačíte aj s menšou uhlopriečkou, k dispozícii je iPhone 13 mini s 5,4″ displejom, ktorá stojí iba 729,00 €. V tomto prípade sa cenové zvýhodnenie pohybuje na úrovni až 70,00 €, pretože plná cena zariadenia je 799,00 €. Opäť sa budete môcť tešiť na 128 GB úložisko, ktoré každý iPhone 13 (na rozdiel od predchodcu) ponúka už v základe.

iPhone 13 v bielej farbe umiestnený v originálnej krabici
Zdroj: Unsplash / Quinn Battick

Samozrejme, keďže sú ceny výhodné a existuje predpoklad, že sa telefón veľmi rýchlo vypredá, nemali by ste váhať s využitím akcie. Predajca nikde nepíše, dokedy bude cenové zvýhodnenie platiť. Predpokladáme však, že minimálne do vypredania zásob.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 môže zdražieť všade mimo USA. Dôvodov je hneď niekoľko

Keďže je iStyle autorizovaný predajca, využiť môžete ešte väčšiu zľavu formou výkupu svojho starého smartfónu. Ak vlastníte iPhone, ktorý má ešte hodnotu a nechce sa vám riešiť jeho ďalší predaj, toto je zaujímavá cesta, ako sa ho čo najrýchlejšie zbaviť a namiesto peňazí získať zľavu na nový model. Tak čo, idete do toho?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -