Napadlo vás niekedy, že by ste niektoré dizajnové prvky na iPhone urobili ináč? Ak áno, teraz máte jedinečnú príležitosť na to, vytvoriť si svoj vlastný smartfón s nahryznutým jablkom, respektíve hruškou v logu. Pomôže vám nová internetová stránka, ktorú vytvoril vývojár Neal Agarwal. Výsledky môžu byť elegantné ale aj poriadne bizarné. Na iPhone sa dajú pridať kolieska či dokonca volant.

Na webovej stránke máte k dispozícii širokú škálu rôznych prvkov, ktoré môžete rozmiestniť na ktorékoľvek miesto. Sú tu dokonca také absurdity, ako HDMI port, konektor na slúchadlá, joystick a veľa ďalšieho. Samozrejme, že ide skôr o zábavu ako reálne využiteľný nástroj, no prečo to nevyskúšať.

Prečítajte si tiež  Toto je 5 nastavení fotoaparátu pre iPhone 13, o ktorých musíte vedieť

Po vytvorení vlastného dizajnu iPhonu si môžete výsledok uložiť ako jednoduchú animáciu vo forme videa s malým rohovým pop-upom. V tom CEO spoločnosti Apple Tim Cook hovorí: „Toto je ten najlepší iPhone, aký sme kedy vytvorili“, čím autor webu naráža na klasickú hlášku, ktorá odznieva na každej jednej Keynote. 

Webová stránka, na ktorú sa dostanete kliknutím na tento odkaz, je samozrejme úplne bezplatná a fungovať vám bude dokonca aj na iPhone. Pokiaľ ste ju vyskúšali a vytvorili ste si svoj vlastný dizajn iPhonu, podeľte sa oň spolu s nami v komentároch na Facebooku. Tešíme sa na všetky vaše výtvory.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -