Používatelia Apple zariadení môžu z času na čas pociťovať, že tieto produkty sú príliš tuctové. Aj preto existujú luxusní úpravcovia ako napríklad ruský Caviar, ktorí vytvárajú jedinečné prevedenia s použitím drahých a vzácnych materiálov. Samozrejmosťou je potom precízne spracovanie, vďaka ktorým sa zo zariadení stávajú doslova klenoty. Pekným príkladom je Caviar Pure Gold.

Ak by ste chceli zažiť absolútny vrchol luxusu, Caviar vám ponúka najnovší iPhone 13, ktorý je vyrobený z 18 karátového zlata. Jeho zadná časť obsahuje okrem umeleckej rytiny ruských národných kvetinových motívov aj 8 diamantov. Otázne však zostáva, koľko ľudí bude mať o tento dizajn v súčasnosti záujem.

Caviar

Pokiaľ by vás zaujímalo, koľko zlata obsahuje takto upravený iPhone 13 Pro, odpoveďou je 175 gramov. Pri drahšom prevedení iPhone 13 Pro Max sa potom používa až 205 gramov zlata. Od toho sa ale odvíja aj cena.

Základná konfigurácia počíta s iPhonom 13 mini (128 GB), ktorý štartuje na hranici 41 850 $ (37 310 €). K dispozícii je ale aj iPhone 13 Pro so 6,1″ displejom a takisto iPhone 13 Pro Max so 6,7″ displejom.

Pri výbere najvyššej 1 TB kapacity zaplatíte za tento produkt šialených 47 230 $ (42 770 €). Výrobca vám k nemu dá aj príslušenstvo, luxusnú kožou potiahnutú krabicu a samozrejme dvojročnú záruku.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Dôležité je tiež spomenúť, že Caviar môže mať v súčasnosti problémy s výrobou svojich „umeleckých diel“, nakoľko pochádza práve z krajiny, ktorá aktuálne vedie inváziu na Ukrajine.

Ako iste viete, spoločnosť Apple zastavila predaj svojich zariadení v Rusku a žiadne nové produkty do tejto krajiny oficiálne ani nedováža. Odhliadnuc od situácie ide ale vcelku o zaujímavý a odvážny počin, čo poviete?

Caviar

Caviar

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -