Ak sa jedná o príchod nových jablkových zariadení, svetlá reflektorov rozhodne žiaria na pripravovaný iPhone 13. Za zmienku však stojí aj zaujímavá informácia, týkajúca sa nižšej rady iPhonov. Nového modelu SE 3 by sme sa mohli dočkať už v prvej polovici budúceho roka.

Táto informácia sa opiera o tvrdenie rešpektovaného Apple analytika, ktorým je Ming-Chi Kuo. Podľa neho dostane nový iPhone SE 3 čip A14 Bionic, ktorý sa momentálne nachádza v iPhone 12. Okrem updatovaného procesoru a by mal telefón dostať aj 5G funkcie, čo by z neho urobilo najlacnejšie 5G zariadenie na trhu.

 

Nový SE 3 by však s telom „osmičkového“ iPhonu pravdepodobne neuspel, keďže mnoho ľudí Applu vyčítalo práve veľkosť displeja aktuálneho modelu. V hre je aj možnosť, že nové prevedenie cenovo najdostupnejšieho iPhonu dostane telo a obrazovku modelovej rady Mini.

Od predstavenia a následného uvedenia prvého iPhonu SE prešlo už neuveriteľných 5 rokov. Odvtedy sa túto modelovú radu podarilo Applu updatovať iba raz a to na jar minulého roka. iPhone SE 2 je vyhľadávaný hlavne kvôli home buttonu a funkcii Touch ID, ktorá v ostatných modeloch chýba.

iPhone SE 3

Nový iPhone SE 3 by predstavoval výrazné osvieženie nielen v cenovej kategórii portfólia firmy, ale poslúžil by aj ako výborný vstup do jablkového ekosystému pre nových užívateľov.

Čo by ste povedali na nové „SE-čko“ s displejom na celú obrazovku? Pozrite sa na zaujímavý koncept iPhonu SE 3. generácie, v podaní našej redakcie.

Prečítajte si tiež  Aké by mohli byť nové funkcie pre 3D Touch? Toto by bolo skutočne fantastické!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -