Pred pár dňami sa na internete objavili informácie o tom, ako bude vyzerať nové pozadie pre iPhone 15, ktorý spoločnosť Apple predstaví už na budúci týždeň v rámci eventu Wonderlust. Firma mala staviť na elegantný farebný gradient a linku v tvare písmena „S“.

Ako poznáme technologického giganta z Cupertina, každý rok pracuje celý tím dizajnérov a grafikov na tom, aby vytvorili to najlepšie možné pozadie, ktoré bude vystihovať celú generáciu smartfónu.

Nenachádza sa totiž iba na krabičkách či propagačných materiáloch a reklamných banneroch, ale mnoho ľudí ho používa, ako svoju defaultnú tapetu na uzamknutej aj domovskej obrazovke pokojne aj niekoľko rokov.

Na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) sa ale teraz objavilo vtipné video, ktoré nám ukazuje, ako spoločnosť Apple ku tomuto pozadiu vlastne prišla. Pri iPhone sme často svedkami toho, že tapety v jednotlivých generáciách na seba nadväzujú a majú podobný vizuálny nádych. V tomto prípade si však firma možno až príliš zjednodušila cestu.

Nové pozadie totiž vyzerá tak, ako by vzniklo zo starého pozadia rozdelením na dve časti, otočením a následnou drobnou úpravou vo Photoshope. Viac uvidíte vo videu nižšie. Každopádne, výsledok je tak či onak zaujímavý, takže pokiaľ by ste toto video nevideli, pravdepodobne by vás to ani nenapadlo.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Blokátor v iPhone počas šoférovania? Niekto to vyslovene žiada!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.