Tak, ako sme predpokladali, spoločnosť Apple len pred niekoľkými desiatkami minút na svojej oficiálnej internetovej stránke informovala fanúšikov, kedy bude organizovať najdôležitejšiu mediálnu udalosť v tomto roku. Nový event s názvom „Wonderlust“ (Zázračná túžba) je už dopredu natočený a premiéru bude mať o niekoľko týždňov.

Fanúšikovia sa konkrétne môžu tešiť na veľkolepé odhalenie viacerých zariadení, medzi ktorými samozrejme nebude chýbať očakávaný iPhone 15 v štyroch samostatných prevedeniach. Okrem neho by, ale malo dôjsť aj k predstaveniu Apple Watch Series 9, či ešte drahšieho a prémiovejšieho modelu Apple Watch Ultra 2. generácie. Pri inteligentných hodinkách však žiadne zázraky nečakajte. Pôjde skôr o modernizáciu procesora.

Za zmienku tiež stojí, že Apple prepracuje pravdepodobne aj AirPods Pro 2. generácie či množstvo ďalšieho príslušenstva, najmä svoje nabíjacie USB-C káble. Viac sme sa venovali tomu, čo Apple okrem iPhonu 15 v septembri predstaví v tomto samostatnom článku. Späť však k téme.

Najočakávanejšia mediálna udalosť roka vypukne už v utorok, 12. septembra 2023 o 10:00 tichomorského času. V preklade to znamená, že na Slovensku si tento event bude môcť pozrieť v ten istý deň vo večerných hodinách. Akcia odštartuje o 19:00 večer a potrvá približne jeden a pol hodiny.

Podobne, ako minulý rok, podujatie bude sprevádzať aj prezentácia nových zariadení priamo v Apple Parku v Cupertine (Kalifornia), kde si budú môcť pozvaní novinári vyskúšať jednotlivé zariadenia na vlastnej koži a samozrejme ich nafotiť, či natočiť videá.

My budeme samozrejme Apple Event Wonderlust sledovať tiež a o všetkom vás pravidelne informovať. Už teraz sa na túto veľkú akciu nevieme dočkať!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone vás nebude sledovať, keď si to vyslovene neprajete.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -