iPhone od svojho uvedenia na trh v roku 2007 prešiel skutočne pestrou paletou zmien, stále však ostáva neprekonateľným zariadením, ktoré majú konkurenti v zuboch. Predajnosťou a trhovými podielmi láme rekordy, kým ostatným ostávajú iba oči pre plač.

iPhone je miláčikom más

Aj týmito slovami sa dá opísať iPhone z hľadiska predajov a umiestnenia na trhu. Dnešné sú už tak vyhrotené, že človek si niekedy ani nedokáže predstaviť, čo viac by mohli výrobcovia ešte priniesť. Ale Applu sa každým rokom darí primiešať také ingrediencie, za ktorými sa jeho fanúšikovia idú doslova pozabíjať. Aj fakt, že na to Apple ide zľahka a postupne, zaručuje iPhonu jeho obľúbenosť a spoločnosti zas pravidelný odber nových modelov.

Nie vždy to tak však bolo. Boli časy, keď iPhone nevedel natáčať video, nemal prednú kameru ani AppStore. Že si na to nepamätáte? V nasledujúcom kratučkom videu je všetko jasne, stručne a príjemne zobrazené tak, ako sa to stalo. Pozrite si teda prehľad všetkých modelov iPhone a ich najvýznamnejších zmien v tomto krátkom skeči od chlapcov z Mashable 🙂

- Reklama -

 

- Reklama -