Na spoločnosť Apple sa valí v posledných dňoch obrovské množstvo kritiky z každej strany. Firma, ktorá je preslávená svojou špičkovou softvérovou podporou totiž absolútne nezvláda fungovanie niektorých služieb. Sťažujú sa na to ľudia po celom svete, vrátane Slovákov.

Pred pár dňami sme vám priniesli článok o tom, ako nám na iPhone nefungovalo Počasie. Spoločnosť Apple tento problém síce vyriešila no na jej nešťastie sa ešte niekoľkokrát vrátil. Nepríjemná chyba je prítomná dokonca aj dnes.

Možno by sa dalo pochopiť, že technologický gigant trpí problémom s jednou svojou službou, respektíve aplikáciou a jej widgetom. Predsa len môže ísť o chybu, ktorú bude vedieť vyriešiť len aktualizácia iOS 16.4.1 a tá sa nedá vydať zo dňa na deň.

Nie je to len Počasie. Na iPhone nefungujú ani iné služby 

Používatelia z celého sveta, ako aj stránka Apple System Status však v uplynulých dňoch hlásia aj iné problémy, ktoré sa týkajú úplne iných služieb a apiek od spoločnosti Apple.

Pomerne často sa sťažujú na výpadky alebo nefunkčnosť posielania správ prostredníctvom iMessage, nemožnosť sťahovania alebo vyhľadávania aplikácií v internetovom obchode App Store či nefunkčnosť služby iCloud, na ktorej máme uložené dáta, fotky, videá a ďalšie.

Spoločnosť Apple teda jednu chybu opraví, no medzi tým urobí zmeny, ktoré spôsobia ďalšie tri výpadky alebo problémy. Zďaleka to nie je ideálna situácia a taktiež sa to ku tejto firme, ktorá sa snaží držať renomé spoľahlivých technológií, zďaleka nehodí.

Každý máme zlé obdobie, Apple ho zažíva práve teraz

Na druhej strane, aj majster tesár sa raz utne a každý raz zažíva lepšie alebo horšie obdobie. Ak ste sa teda stretli s ktorýmkoľvek z vyššie opisovaných problémov aj vy, odporúčame vám zostať trpezlivými a počkať, kým to Apple celé vyrieši. Snáď to už nebude trvať dlho.

Napíšte nám do komentára, aké chyby na svojom iPhone pociťujete v posledných dňoch vy. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple chce zlepšiť dodávky iPhonu 12. Urobilo nečakaný krok.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -