Úpravca Jablkových zariadení Feld &  Volk nám ukázal nielen to, ako bude údajne vyzerať operačný systém po zapnutí. Ukázal nám aj nový iPhone v plnej kráse čo ho pravdepodobne donútilo ukázať nám ešte viac, a tak prichádza exkluzívne video, ktoré porovnáva iPhone 6 a iPhone 5S.

Dizajn

Čo sa týka dizajnu, tak tu bolo Apple vždycky absolútnou jednotkou. Nielen že dokázali vytvoriť zariadenie, ktoré je poskladané naozaj z exkluzívnych materiálov, oni to vedeli spraviť tak aby sa to páčilo naozaj každému. Aj napriek tomu, že to zo začiatku tak nevyzeralo, podarilo sa im to už po x-tý krát a určite nám dáte za pravdu, že pokiaľ poviem, že nový iPhone nevyzerá tak zle ako na schémach či maketách nemusím to hovoriť nasilu len preto, že je to Apple. V porovnaní s iPhonom 5S totiž jasne vidieť, že nový iPhone je rovnako exkluzívny ako jeho predchodca. Obsahuje totiž množstvo detailov, ktoré len potvrdzujú to, že ide o originálne zariadenie. Navyše nám na videu ukázali aj zábery hardware zariadenia. Áno, toto pravdepodobne uvidíme už 9.septembra.

iphone_6_1-still004 iphone_6_1-still005

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.