Smartfóny sú stále odolnejšie a odolnejšie. Vďaka tomu prežijú aj to, čo by ich kedysi okamžite poškodilo. iPhone nie je výnimka, špeciálne verzia Pro. Najnovšie video od TechRax je jedno z najbizarnejších, aké sme od tohto autora videli.

Pozrite si najšialenejší test na iPhone, aký ste kedy videli.

To, že tento YouTuber robí naozaj šialené testy vieme už pomerne dlho. Nedávno napríklad vystavil každú dizajnovú generáciu iPhonu kúpeľu v tekutom dusíku. Tak isto v minulosti rozbil napríklad aj Apple Watch Gold Edition bez absolútneho dôvodu. Hodnota produktu bola v tom čase cez 10 000$. Dnes tu máme video, ktoré spĺňa asi všetky atribúty na to aby sme ho mohli označiť za „bizarné“.

Nachádza sa tu auto, plastová fólia, strom a samozrejme iPhone. Je to asi najbežnejší predmet, ktorý zvykne TechRax vo svojich videách ničiť. Aby sme vám to priblížili. Autor šialeného testu obmotal okolo stromu a červeného Fordu Mustang 1000 vrstiev plastovej baliacej fólie.

Jedna sa o veľmi pevný materiál a tak ho zaujímalo, či ho dokáže auto pri takomto množstve prekonať alebo nie. Nebol by to ale poriadny test, keby do tejto fólie nezabalil aj jeden iPhone 11 Pro. Je to teda taký „test v teste“.

Pozrite si najšialenejší test na iPhone, aký ste kedy videli.
Pozrite si najšialenejší test na iPhone, aký ste kedy videli. – svetapple.sk

V prvom rade ide o to zistiť, či sa fólia roztrhne a auto dokáže odísť preč, no a v druhom rade ide o to, či sa pri tomto nejakým spôsobom poškodí telefón, ktorého cenovka začína na úrovni 999$. Celé video má len niečo cez 4 minúty, takže vás príliš nezdrží. Nebudeme vám samozrejme hovoriť to, ako tento šialený test dopadol. O tom sa už presvedčte sami.

Každopádne si môže autor tento test pripísať na jednu z top pozícii bizarností, aké kedy urobil. Rozumieme tomu, že rozbil stovky iPhonov. Nerozumieme ale tomu, ako ho niečo, čo popisujeme vyššie vôbec napadlo.

https://www.youtube.com/watch?v=W5rOWBi5Klc
Prečítajte si tiež  Fotografie z Bratislavy od Roberta Smiščíka zachytené na iPhone!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.