Nebudeme si klamať, keď spoločnosť Apple predstavila iPhone 14 v roku 2022, nepotešila tým príliš veľa fanúšikov. Zariadenie má rovnaký dizajn, procesor a dokonca aj väčšinu funkcií, ako jeho predchodca. Ani preto sa nemôžeme čudovať tomu, že iPhone 13 sa dnes predáva na Slovensku lepšie, než akýkoľvek iný model. Zatiaľ čo spoločnosť Apple ho ponúka od 899 €, vy ho môžete získať už za 685 € o čom sa môžete presvedčiť tu.

iPhone 13 prišiel na trh v roku 2021 a k dispozícii má obrovské množstvo moderných technológií, vďaka čomu len tak skoro nezostarne. iPhone 14 má síce zanedbateľne výkonnejší čip (ide o rovnakú generáciu A15 Bionic) a tiež niekoľko drobností navyše, no ak si tieto dva modely vedľa seba postavíte a uvedomíte si, že iPhone 14 môžete na Slovensku najlacnejšie získať od 815 €, rýchlo pochopíte, prečo sa vám viac oplatí ušetriť cca 130 € za staršiu generáciu.

Hľadáte kvalitný transparentný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

No a čo je najväčší bonus? Spoločnosť Apple ešte stále predáva aj 5,4″ iPhone 13 mini, ktorý sa bežne ponúka od 799 €. Ak sa však pozrieme na najvýhodnejšie ponuky na Slovensku, zistíme, že sa dá kúpiť aj za 655 € a to je veľmi výhodná cena, pokiaľ hovoríme o úplne novom telefóne.

iPhone 13 ponúka displej s vysokým rozlíšením, jeden z najvýkonnejších procesorov súčasnosti, prepracované fotoaparáty v zadnej časti, zmenšený výrez pre Face ID a veľa ďalšieho.

Loopi Banner
Reklama

Aj keď nejde o horúcu novinku, dovolíme si tvrdiť, že stále ide o jeden z najlepších smartfónov, aký si môžete na našom trhu zaobstarať. Ak teda nad jeho nákupom uvažujete, z nášho pohľadu ide o dobrú voľbu.

Pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť viac o tom, aký je rozdiel medzi iPhonom 14 a iPhonom 13, nedávno sme si pre vás pripravili samostatný článok, v ktorom sme všetko zhrnuli. Určite stojí za prečítanie.

Nezabudnite na kvalitný kryt od Loopi

Loopi Bio Case
Zdroj: Loopi

Nakoniec chceme dať do pozornosti aj e-shop Loopi.sk, na ktorom nakúpite široký sortiment príslušenstva pre Apple zariadenia. Nižšie sme vybrali štyri druhy krytov, ktoré sú kompatibilné s iPhonom 13 a ponúknu vám vysokú odolnosť za skvelú cenu. Veľkou výhodou je aj možnosť platiť prostredníctvom Apple Pay. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Apple - pozrime sa na to inak

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Môže ťa zaujímať
- Reklama -