Minulý týždeň sme vás informovali o tom, že spoločnosť Apple chystá pre svojich zákazníkov úplne novú farbu pre iPhone 14 a iPhone 14 Plus. Zvesti sa napokon ukázali ako pravdivé a technologický gigant z Cupertina dnes odprezentoval toto zariadenie v nádhernej žltej, ktorá má oživiť produktovú ponuku.

Zariadenie sa bude dať v tomto prevedení predobjednať už v piatok 10. marca a k dispozícii bude od utorka 14. marca. Oznámenie prišlo len prostredníctvom tlačovej správy a nie skrz event, ako to firma zvykla robiť v uplynulých dvoch rokoch, keď aktualizovala farby na iPhone 12 / 12 mini a iPhone 13 / 13 Pro. Rovnako tak platí, že pokiaľ máte zálusk na drahší iPhone 14 Pro alebo iPhone 14 Pro Max, pri týchto modeloch ku žiadnej zmene nedošlo. Vyberať si teda budete aj naďalej z rovnakej ponuky, ako v septembri 2022.

Firma vo svojom tlačovom vyhlásení píše, že nový žltý iPhone 14 a iPhone 14 Plus prichádza v rámci jarnej kolekcie jemnou zmenou. Pokiaľ sa pozriete na novú farbu, veľmi pripomína odtieň, ktorý bol použitý na iPhone XR či iPhone 11. Hlavným cieľom výrobcu je zvýšiť atraktivitu oboch iPhonov 14, nakoľko sa podľa viacerých prieskumov príliš dobre nepredávajú. Aj to spôsobilo výrazný prepad cien, pričom iPhone 14 dnes zoženiete od 769 € (predtým 999 €) a iPhone 14 Plus od 918 € (predtým 1 149 €).


Tento článok vznikol aj vďaka internetovému obchodu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné Apple príslušenstvo pre iPhone, Apple Watch, Mac, AirPods, AirTag a veľa ďalších. Na e-shope nájdete široký sortiment produktov v rôznych farbách a prevedeniach skladom, ktoré sú expedované do 24 hodín od zadania objednávky. Taktiež môžete zaplatiť veľmi jednoducho kartou ale aj cez Apple Pay, čo vám ponúkne vysokú bezpečnosť a tiež komfort.

Loopi banner reklama
REKLAMA

Nový žltý odtieň je k dispozícii po boku piatich ďalších farebných prevedení, ako napríklad Midnight, Starlight, (PRODUCT) RED, Blue a Purple. Pozrite si rendery a napíšte nám do komentára, ako sa vám „žltý dizajn“ páči.

iPhone 14 v novej žltej farbe
Zdroj: Apple
iPhone 14 v novej žltej farbe
Zdroj: Apple
iPhone 14 v novej žltej farbe
Zdroj: Apple
iPhone 14 v novej žltej farbe
Zdroj: Apple

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 kúpite v zľave za super cenu. Jeho nákup sa konečne oplatí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -