Trh s repasovanými zariadeniami sa v posledných rokoch výrazne rozšíril. Možno, že ste o tom ani nevedeli, no svoj vlastný program na repasované iPhony má aj spoločnosť Apple. V minulosti sme mu dokonca venovali samostatný článok. Firma doposiaľ v Európe predávala iba modely iPhone 12 a staršie. Teraz však ponuku výrazne obohatila.

Hľadáte kvalitný transparentný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

Ako píše portál GSMarena, technologický gigant začal v Európe ponúkať iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max za zvýhodnené ceny. Ak sa pýtate, kde sme zabudli základný 6,1″ iPhone 13, odpoveď je nikde. Tento model sa zatiaľ ako repasovaný kúpiť nedá.

Horšou správou je, že aj keď je ponuka dostupná pre milióny zákazníkov po celej Európe, týka sa to iba štyroch krajín. Vy ale zúfať nemusíte, vysvetlíme si to neskôr. Repasované iPhony 13 v súčasnosti dostať vo Veľkej Británii, Nemecku, Taliansku a taktiež v Španielsku. Ponuka by sa mala postupne rozširovať ďalej.

Ak vás zaujíma cena za takéto zariadenia, tak tá je dosť individuálna a ovplyvňuje ju nie len model ale aj farba či úložisko. Nutné je podotknúť, že všetky zariadenia sú v 100 % stave, skontrolované, vyčistené a keď ich chytíte do ruky, budete mať pocit, že sú úplne nové. Apple Certified Pre-owned program je v tomto smere absolútne nekompromisný.

iPhone 13 mini / 13 Pro a 13 Pro Max kúpite na Slovensku ako nové za perfektné ceny 

iPhone 13 Pro a iPhone 13 v stave ako nový
Zdroj: Unsplash / Thai Nguyen / Sahej Brar (úprava redakcie)

Vo všeobecnosti by sa dalo napísať, že budúci zákazníci na týchto repasovaných produktoch ušetria cca 120 € až 280 €. A aj keď je to dosť, na Slovensku vyššie uvedené modely môžete kúpiť ako úplne nové ešte výhodnejšie.

Napríklad taký iPhone 13 mini zoženiete na našom trhu už od 667 €. Ide o ponuku, ktorá nemusí vydržať dlho.

Ak si budete chcieť zaobstarať väčší a technologicky nabitejší iPhone 13 Pro, pripravte si naň aspoň 1 150 €.

Napokon tu máme vlajkovú loď iPhone 13 Pro Max, za ktorú na Slovenskom trhu zaplatíte minimálne 1 229 €, čo si môžete overiť tu. Nie je to málo peňazí no nástupca stojí ešte o viac ako 200 € viac.

Loopi reklama
Reklama

Dajte nám vedieť do komentára, či vás niektorá z ponúk na iPhone 13 zaujala. Hoci ide o starší model, po technickej stránke mu v porovnaní s iPhonom 14 zas až toľko nechýba. A ušetriť na ňom niekoľko stoviek eur sa z nášho pohľadu určite oplatí.

Nezabudnite na kvalitné príslušenstvo od Loopi

Loopi Bio Case
Zdroj: Loopi

Nakoniec chceme dať do pozornosti aj e-shop Loopi.sk, na ktorom nakúpite široký sortiment príslušenstva pre Apple zariadenia. Nižšie sme vybrali štyri druhy krytov, ktoré sú kompatibilné s iPhonom 13 a ponúknu vám vysokú odolnosť za skvelú cenu. Veľkou výhodou je aj možnosť platiť prostredníctvom Apple Pay. Tak na čo ešte čakáte?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here