Pokiaľ máte radi dizajn a eleganciu, výrobca mobilného príslušenstva Native Union si pre vás prichystal zaujímavý produkt, ktorý je navrhnutý priamo pre Apple zariadenia.

Ide o špeciálnu bezdrôtovú nabíjačku „tri v jednom“, pomocou ktorej môžete dopĺňať energiu na iPhone 12 / 13, inteligentných hodinkách Apple Watch a takisto slúchadlách AirPods súčasne.

Nová nabíjačka je prispôsobená pre každý vyššie vymenovaný produkt. Zatiaľ či pri iPhone budete využívať technológiu MagSafe, pri Apple Watch vás bude zaujímať špeciálny magnetický krúžok a pri slúchadlá AirPods nabíjacia Qi podložka.

Nabíjací výkon nie je oslnivý ale stačí 

Zdroj: Native Union

Maximálny nabíjací výkon je pri iPhone stanovený na 7,5 W a pri zvyšných zariadeniach na 5 W. To síce nie je extrémne veľa, no ak budete používať stojan napríklad v práci alebo na nočnom stolíku, svoj účel bude dokonalo plniť.

Prečítajte si tiež  Prečo chce Apple získať váš starý iPhone pri predaji toho nového? Dôvodov je viac

Zaujímavé je tiež to, že nabíjací „puk“ pre Apple Watch je odnímateľný a tak ho s koncovkou USB-C môžete používať aj s inými adaptérmi. Na dovolenku si teda nebudete musieť nosiť celý kábel ale postačí vám iba tento kúsok príslušenstva. Za nás skvelý nápad.

Nie len pre Apple zariadenia

Zdroj: Native Union

Nabíjačka dokáže doplniť energiu aj v ďalších zariadeniach a to za pomoci extra USB-C portu, ktorý sa nachádza v jej zadnej časti. Okrem iného má k dispozícii aj dve nenápadné LED diódy (indikátory nabíjania) a súčasťou balenia je aj nabíjací adaptér.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

V súčasnosti nevieme, kedy spoločnosť Native Union prinesie toto príslušenstvo aj na Slovensku, no v zahraničí už je dostupné za sumu 179,99 €. To síce nie je najmenej, no ako sa hovorí, za kvalitu sa platí. Brali by ste takéto príslušenstvo aj vy?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -