Pokiaľ máte radi dizajn a eleganciu, výrobca mobilného príslušenstva Native Union si pre vás prichystal zaujímavý produkt, ktorý je navrhnutý priamo pre Apple zariadenia.

Ide o špeciálnu bezdrôtovú nabíjačku „tri v jednom“, pomocou ktorej môžete dopĺňať energiu na iPhone 12 / 13, inteligentných hodinkách Apple Watch a takisto slúchadlách AirPods súčasne.

- Reklama -

Nová nabíjačka je prispôsobená pre každý vyššie vymenovaný produkt. Zatiaľ či pri iPhone budete využívať technológiu MagSafe, pri Apple Watch vás bude zaujímať špeciálny magnetický krúžok a pri slúchadlá AirPods nabíjacia Qi podložka.

Nabíjací výkon nie je oslnivý ale stačí 

Zdroj: Native Union

Maximálny nabíjací výkon je pri iPhone stanovený na 7,5 W a pri zvyšných zariadeniach na 5 W. To síce nie je extrémne veľa, no ak budete používať stojan napríklad v práci alebo na nočnom stolíku, svoj účel bude dokonalo plniť.

Zaujímavé je tiež to, že nabíjací „puk“ pre Apple Watch je odnímateľný a tak ho s koncovkou USB-C môžete používať aj s inými adaptérmi. Na dovolenku si teda nebudete musieť nosiť celý kábel ale postačí vám iba tento kúsok príslušenstva. Za nás skvelý nápad.

Nie len pre Apple zariadenia

Zdroj: Native Union

Nabíjačka dokáže doplniť energiu aj v ďalších zariadeniach a to za pomoci extra USB-C portu, ktorý sa nachádza v jej zadnej časti. Okrem iného má k dispozícii aj dve nenápadné LED diódy (indikátory nabíjania) a súčasťou balenia je aj nabíjací adaptér.

V súčasnosti nevieme, kedy spoločnosť Native Union prinesie toto príslušenstvo aj na Slovensku, no v zahraničí už je dostupné za sumu 179,99 €. To síce nie je najmenej, no ako sa hovorí, za kvalitu sa platí. Brali by ste takéto príslušenstvo aj vy?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -