Pokiaľ sa už neviete dočkať tohtoročných smartfónov od spoločnosti Apple, dnes sme vám prichystali drobnú ochutnávku, ktorá ich na základe únikov zobrazuje v celkom dôveryhodnej podobe. Týka sa predovšetkým dvoch dostupnejších modelov, no na konci sa ukážu aj prémiové verzie. Pozrite sa na to sami.

Takto by mal vyzerať iPhone 12 s 5,4″ a 6,1″ displejom

Apple predstaví minimálne 4 (ak nie viac) iPhony s označením 12. Zariadenia budú dostupné v troch veľkostiach a 2 cenových kategóriach. Základom ponuky bude iPhone 12 (5,4″) a iPhone 12 Max (6,1″), zatiaľ čo jej vrcholom iPhone 12 Pro (6,1″) a iPhone 12 Pro Max (6,7).

Aj keď najväčšie technologické vylepšenia predvedú najmä drahšie verzie, predpokladáme, že väčšina z našich čitateľov siahne po dostupnejších prevedeniach.

Veď prečo aj nie. V základe by mali disponovať extrémne výkonným procesorom Apple A14 Bionic, 4 GB operačnou pamäťou RAM, 2 šošovkami fotoaparátu na zadnej strane, OLED displejom s menším výrezom atď…

Takto by mal vyzerať iPhone 12 s 5,4" a 6,1" displejom v rôznych farbách.
Takto by mal vyzerať iPhone 12 s 5,4″ a 6,1″ displejom v rôznych farbách.

Ak by sme mali teraz definovať najočakávanejší model z tohtoročnej pripravovanej „série“, nebolo by asi žiadnym prekvapením, že by sa jednalo o základnú 5,4″ verziu.

Tá stále viac zaujíma používateľov a takisto aj média. Jej telo by nemalo mať väčšie rozmery, ako má aktuálny iPhone SE 2. generácie. Dokonca sa šepká, že toto zariadenie bude len o pár milimetrov väčšie, ako pôvodný iPhone 5 (2012). Nechajme sa prekvapiť.

Dnešné video je síce iba konceptom, no autor si dal záležať na perfektnom spracovaní 3D modelov, ktoré pôsobia veľmi realisticky. Pozrieť si môžete nie len tvary ale aj možné farby, ktoré budú naozaj pestré. Čo na to hovoríte? Tešíte sa na nový dizajn? Dajte nám vedieť v komentároch.

Prečítajte si tiež  Apple Store dostal po celom svete farebné pruhy. Tu je dôvod!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.