Na spoločnosti Apple je známe, že sa celé roky drží jedného dizajnového jazyka svojich produktov, na ktorom vykonáva iba mierne zmeny. Tento princíp firme dlhodobo vyhovuje, nakoľko na ňom dokáže ušetriť značné náklady.

Veď stačí sa pozrieť na iPhone 12 , iPhone 13 a iPhone 14, medzi ktorými sú síce pozorovateľné rozdiely, no na zákazníka stále pôsobia jednotným dojmom.

- Reklama -

Dobrou správou podľa doterajších únikov je aspoň to, že dizajn iPhonu 15 sa v roku 2023 mierne zmení. Zariadenie, na ktorom spoločnosť Apple intenzívne pracuje, prinesie mierne odlišné tvary, ktoré by mohli počítať so zaoblenou zadnou časťou podobne, ako to mal iPhone 5C v roku 2013.

Dnes sa ale môžete pozrieť na zaujímavý koncept, o ktorý sa postarali dizajnéri z YouTube kanála Adrstudiodesign. Pri návrhu vlajkového iPhonu 15 Pro Max sa vôbec nepozerali na aktuálne dizajnové prvky, ktoré používa spoločnosť Apple ale zobrali len ploché hrany, ktoré sú pre iPhone už niekoľko rokov typické.

Vo výsledku vznikol koncept, ktorý ukazuje absolútne unikátny dizajn a zároveň technológie, ako periskop, s ktorými sa pri iPhone 15 Pro Max už akosi automaticky počíta.

Pozrite si celé video pod týmto odstavcom a dajte nám vedieť do komentára, či sa vám jeho dizajn páčil. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -