Pred pár dňami sa na internete rozšírili správy o tom, že spoločnosť Apple plánuje už v blízkej budúcnosti predstaviť svoje prvé skladacie zariadenie. Týmto produktom by však nemal byť iPhone tak, ako mnohí očakávajú, ale omnoho väčší iPad. Slúžiť by mal, ako akýsi pokusný baránok na technológiu, ktorou si nie sú ani v Cupertine stopercentne istí.

A keď už sa toľko diskutuje o tých skladačkách, známy YouTube kanál #ios beta news si pre nás pripravil ďalší podarený koncept, v ktorom nám znázorňuje, ako by mohol vyzerať pomyselný iPhone 16 Flip. Aj keď takéto zariadenie na budúci rok s vysokou pravdepodobnosťou nevznikne, nie je vylúčené, že na ňom v spoločnosti Apple tvrdo pracujú. A pokiaľ by vyzeralo takto, možno by si užilo aj zaslúžený úspech.

iPhone 16 Flip na prvý pohľad vychádza zo Samsungu Galaxy Z Flip4. Má veľmi jednoduchý skladací dizajn, v zadnej časti sa nachádza dvojica kamier a tiež malý displej, ktorý môže slúžiť na zobrazovanie niektorých funkcií alebo notifikácií.

Pokiaľ by sa vybrala touto cestou aj spoločnosť Apple, samotné zariadenie by pravdepodobne pôsobilo o dosť originálnejšie a menej by sa podobalo na produkt od svojho najväčšieho konkurenta.

Na druhej strane však nemôžeme povedať, že to v rámci konceptu vyzerá zle. Práve naopak. Sme presvedčení, že veľa ľudí by taktéto zariadenie, pokojne aj s rovnakým dizajnom v portfóliu výrobcu privítalo. A pre tých, ktorým sa naň nechce čakať je tu možnosť nákupu najnovšieho Samsungu Galaxy Z Flip5 za zvýhodnenú cenu. Namiesto pôvodných 1 199 € je po kliknutí na tento odkaz dostupný už za 774 €.

Pozrite si koncept a dajte nám vedieť do komentára, ako by sa vám páčil takýto iPhone 16 Flip. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple vraj chce predstavovať iPhone dva krát ročne!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -