Spoločnosť Apple sa pred rokmi začala zameriavať na čo najväčšie množstvo farebných možností pri svojich mobilných zariadeniach. Tento trend konkrétne odštartoval iPhone 5C a po dlhšej prestávke sa ku nemu vrátil iPhone XR v roku 2018.

Dostupnejšie prevedenie základného iPhonu 13 mini a iPhonu 13 si dnes môžete kúpiť celkovo v piatich farebných prevedeniach. Ide o verziu Starlight (biela), Midnight (čierna), Pink (ružová), (PRODUCT) RED (červená) a Blue (modrá).

- Reklama -

Čo keby však Apple namiešalo pre toto zariadenie úplne iné farby, ktoré dnes používa pri svojom 24″ iMacu? Vôbec by to nebolo zlé.

Sedem farieb, no zato bez čiernej 

Twitter účet Basic Apple Guy dnes zdieľal vydarenú fotomontáž, v ktorej nám to ukázal. Áno, chýba tu síce čierna, no k dispozícii je hneď 7 farebných variácií, pričom každá padne iPhonu 13 ako uliata. Veríme, že v prípade potreby by si z tejto ponuky vybral každý z vás.

Konkrétne hovoríme o prevedeniach Blue (modrá), Green (zelená), Pink (ružová), Silver (strieborná), Yellow (žltá), Orange (oranžová) a Purple (fialová).

Pozrite si obrázok pod týmto odstavcom a dajte nám vedieť do komentára, ako sa vám tento nápad páči a ktoré z prevedení by ste si vybrali vy. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a reakcie.


Basic Apple Guy / Twitter

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.