Aj keď je iPhone predovšetkým zariadenie určené na komunikáciu, vďaka jeho výkonu a schopnostiam dokáže veci, ktoré sme kedysi museli robiť len na počítačoch.

Stačí mať dobrú aplikáciu, nabíjačku a trochu trpezlivosti a vytvoriť môžete aj soundtrack ku hre GTA: San Andreas. Celé to navyše nemusí trvať príliš dlho.

Pekným dôkazom je youtuber iSongs, ktorý nám to celé predviedol na videu. Ako môžete vidieť sami, na tvorbu hudby použil aplikáciu GarageBand priamo od spoločnosti Apple. Tá obsahuje množstvo nástrojov a možností, s ktorými môžete pracovať a vytvárať novú hudbu.

Prečítajte si tiež  Recenzia: Kúpil som repasovaný iPhone XS Max so zárukou od tejto spoločnosti. Oplatilo sa?

Čo je ešte dôležitejšie, aj keď je Garage Band mimoriadne sofistikovaný nástroj a vyžaduje si aj odborné znalosti, v skutočnosti ho spoločnosť Apple ponúka úplne zadarmo. Ak sa teda chcete naučiť niečo nové, určite vám ho odporúčame stiahnuť.

Možno sa vám po čase podarí podľa tutoriálu napodobniť aj spomínaný hudobný podklad pre GTA: San Andreas, ktorý má v hlave snáď každý milovník hier. V prípade, že sa do toho plánujete pustiť, dopredu vám držíme palce.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Môže ťa zaujímať
- Reklama -