Ako iste viete, spoločnosť Apple predstavila nový iPhone 13 s funkciou „Cinematic Mode“, ktorá úplne zmení spôsoby, akými natáčame videá.

Vďaka extrémne výkonnému procesoru A15 Bionic, pokročilým funkciám strojového učenia či ďalším novinkám sa môžete tešiť na výrazný pokrok v oblasti zachytávania záberov.

Videoklip natočený na Cinematic Mode 

Dôkazom je aj speváčka Julia Wolf, ktorá ukázala videoklip natočený na iPhone 13 Pro pre skladbu Falling In Love. Zverejnila ho len jeden deň po začiatku predaja nových smartfónov od spoločnosti Apple a my musíme povedať, že výsledok stojí za to.

Aj keď je možno na prvý pohľad jasné, že bokeh efekt je dotváraný softvérovo, celkový dojem z videoklipu je veľmi dobrý a pôsobí profesionálnym dojmom.

Pokiaľ vlastníte akýkoľvek iPhone 13, na každom môžete vyskúšať režim Cinematic aj sami a to v kvalite 1080p pri 30 fps. Pozrite si video pod týmto odstavom a napíšte nám do komentára, ako sa vám páčilo.

 

Taktiež dopĺňame ešte jedno video, kde známy youtuber andrewtkearns testuje funkcie kamery v iPhone 13 (vrátane Cinematic režimu). Ak vás jej kvality skutočne zaujímajú a môžu byť dôvodom, pre ktorý si chcete vybrať práve iPhone 13, určite si ho pozrite tiež.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: YouTube pritvrdil, používatelia sa sťažujú na extrémne pomalé načítanie stránky
Môže ťa zaujímať
- Reklama -