Aj keď spoločnosť Apple predstavila iPhone 14, Slováci tento model akosi odignorovali. Na základe našich zistení môžeme potvrdiť, že v našej krajine je najobľúbenejší úplne iný model. Má v podstate rovnaký hardvér a kúpite ho výrazne lacnejšie.

Aby sme nechodili okolo horúcej kaše, reč je samozrejme o iPhone 13 z roku 2021. Zariadenie ostalo v predaji, no keďže je už staršie, u niektorých obchodníkov logicky klesla jeho cena. V príjemnej zľave ho zakúpite v základnej 128 GB verzii už od 799 €. Aktuálne najlacnejší iPhone 13 kúpite u týchto predajcov.

Ak ho porovnáme s generačne novším, no technicky takmer identickým zariadením, úspora predstavuje dokonca až 200 €, pretože iPhone 14 štartuje na slovenskom trhu od 999 €.

Namiesto iPhonu 14 môžete mať iPhone 13 a AirPods Pro. K dispozícii je aj lacnejší model „mini“

AirPods Pro a iPhone na fotke
Zdroj: Unsplash / Luka Petranovic

Vôbec sa nečudujeme, prečo si dnes niekto kúpi iPhone 13 a k tomu AirPods Pro 1 za približne 200 €. Vo výsledku získa oveľa väčšiu pridanú hodnotu. Veď minuloročný smartfón ma taktiež čip A15 Bionic, nádherne fotí a aktualizovať ho bude možné ešte niekoľko dlhých rokov.

Príjemným bonusom je potom existencia iPhonu 13 mini, ktorý je vhodný pre milovníkov menších zariadení. Jeho 5,4″ displej a celodenná výdrž batérie bude stačiť náročnejším spotrebiteľom a štartovacia cena na úrovni 700 € za základnú 128 GB verziu ich príjemne zahreje pri srdiečku. Aktuálne najlacnejší iPhone 13 mini kúpite u týchto predajcov.

MagSafe aj 20 W adaptér môžete mať taktiež za výbornú cenu 

MagSafe nabíjačka položená na stole
Zdroj: Unsplash / James Yarema

Ak už iPhone 13 máte, alebo si ho chcete kúpiť so všetkým, čo vám spríjemní každodenné používanie, určite by ste sa mali poobzerať po MagSafe nabíjačke, ktorá je dostupná od 32,90 €

Taktiež sa vám môže hodiť originálny 20 W adaptér, ktorý už žiaľ Apple nepridáva do štandardného balenia iPhonu. Ten si môžete kúpiť od 21 €.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Tento trik v iOS pravdepodobne nepoznáš. Je pri tom tak užitočný
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here