Aj keď spoločnosť Apple predstavila iPhone 14, Slováci tento model akosi odignorovali. Na základe našich zistení môžeme potvrdiť, že v našej krajine je najobľúbenejší úplne iný model. Má v podstate rovnaký hardvér a kúpite ho výrazne lacnejšie.

Aby sme nechodili okolo horúcej kaše, reč je samozrejme o iPhone 13 z roku 2021. Zariadenie ostalo v predaji, no keďže je už staršie, u niektorých obchodníkov logicky klesla jeho cena. V príjemnej zľave ho zakúpite v základnej 128 GB verzii už od 799 €.

- Reklama -

Netreba pritom zabúdať, že Apple predáva iPhone 13 od 899 €, takže ušetríte presne 100 €.

Ak ho porovnáme s generačne novším, no technicky takmer identickým zariadením, úspora predstavuje dokonca až 200 €, pretože iPhone 14 štartuje na slovenskom trhu od 999 €.

Namiesto iPhonu 14 môžete mať iPhone 13 a AirPods Pro. K dispozícii je aj lacnejší model „mini“

AirPods Pro a iPhone na fotke
Zdroj: Unsplash / Luka Petranovic

Vôbec sa nečudujeme, prečo si dnes niekto kúpi iPhone 13 a k tomu AirPods Pro 1 za približne 200 €. Vo výsledku získa oveľa väčšiu pridanú hodnotu. Veď minuloročný smartfón ma taktiež čip A15 Bionic, nádherne fotí a aktualizovať ho bude možné ešte niekoľko dlhých rokov.

Príjemným bonusom je potom existencia iPhonu 13 mini, ktorý je vhodný pre milovníkov menších zariadení. Jeho 5,4″ displej a celodenná výdrž batérie bude stačiť náročnejším spotrebiteľom a štartovacia cena na úrovni 700 € za základnú 128 GB verziu ich príjemne zahreje pri srdiečku.

MagSafe aj 20 W adaptér môžete mať taktiež za výbornú cenu 

MagSafe nabíjačka položená na stole
Zdroj: Unsplash / James Yarema

Ak už iPhone 13 máte, alebo si ho chcete kúpiť so všetkým, čo vám spríjemní každodenné používanie, určite by ste sa mali poobzerať po MagSafe nabíjačke, ktorá je v zľave dostupná od 32,90 € (49,99 €).

Taktiež sa vám môže hodiť originálny 20 W adaptér, ktorý už žiaľ Apple nepridáva do štandardného balenia iPhonu. Ten si môžete kúpiť v cenovom zvýhodnení od 21 € (25 €), čo je takisto veľmi príjemne.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -