Pokiaľ máte radi značkové produkty, spoločnosť Lacoste vám zrejme nemusíme predstavovať. Rovnako ako ostatní vyrába svoje kryty pre iPhone v predstihu, aby ich mala k dispozícii v čase uvedenia na trh dostatočné množstvo. Problém je však v tom, že na ich dizajn spadá prísne informačné embargo. No a to bolo v uplynulých dňoch porušené.

Lacoste ako aj celá fanúšikovská základňa spoločnosti Apple sa za to môže poďakovať leakerovi SnoopyTech, ktorý na svojom Twitter účte zverejnil niekoľko fotiek (nie renderov) nového Lacoste krytu pre iPhone 14 Pro. A aj keď samotné zariadenie z pochopiteľných dôvodov nie je zobrazené na fotkách, mnoho detailov si môžete ľahko domyslieť.

Lacoste odhaľuje dizajn, s akým príde iPhone 14 Pro 

iPhone 14 Pro Lacoste obal
Zdroj: SnoopyTech

V prvom rade si všimnite, že iPhone 14 Pro prinesie skutočne veľmi podobný dizajn, akým disponuje iPhone 13 Pro či generačne starší iPhone 12 Pro. Ploché hrany zostanú, no zväčší sa výrez pre zadný fotoaparát, ktorý pôsobí doslova gigantickým dojmom.

Rozmiestnenie tlačidiel pôsobí taktiež veľmi podobne ako na iPhone 13 Pro a ak sa bude meniť, tak to bude len o zanedbateľné milimetre.

Prečítajte si tiež  Prečo má iPhone stále notch aj keď konkurencia používa omnoho menšie výrezy? Poznáme odpoveď

Pozrite si fotky obalu pod týmto odstavcom, ktoré boli v niektorých prípadoch doplnené aj o rendery pre lepšiu predstavivosť.

iPhone 14 Pro Lacoste obal
Zdroj: SnoopyTech
iPhone 14 Pro Lacoste obal
Zdroj: SnoopyTech
iPhone 14 Pro Lacoste obal
Zdroj: SnoopyTech

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -