Spoločnosť Apple zdieľala nové video prezentujúce úžasné zábery natočené na iPhone 12 Pro. Okrem toho sme sa dočkali aj „Behind the Scenes“, ktoré nám ozrejmili, ako samotné umelecké dielo vzniklo. Je to fascinujúce.

iPhohone 12 Pro – Experiments V: Dark Universe

Pokiaľ ste fanúšikmi prepojenia umenia a marketingu, následujúce video by ste si nemali nechať ujsť. Po minuloročnom dieli „Experiments IV: Fire & Ice“ (natočené na iPhone 11 Pro) prichádza pokračovanie „Experiments V: Dark Universe“. Ako napovedá názov, snímok evokuje „tmavý vesmír“ a vo chvíli, keď ho uvidíte, pochopíte o čom hovoríme.

Technologická spoločnosť tvrdí, že dvojminútové video posúva možnosti Dolby Vision pri slabom osvetlení na maximum a zároveň sa pokúša „zachytiť samotnú tmu“. To, či sa mu to podarilo posúďte sami.

Všetko bolo natočené na najnovší iPhone 12 Pro, ktorý dostal vylepšený kamerový modul. Pôsobivý je tiež efekt orientácie na výšku a nie na šírku. Firma pravdepodobne očakáva, že si nový snímok pozriete na svojom smartfóne a nie na počítači.

Na záver treba upozorniť na „Behind the Scenes“ video, ktoré vám ozrejmí, akým spôsobom vznikli jednotlivé zábery. Pravdepodobne vám to zo začiatku nepôjde do hlavy, no nebojte sa, Apple ešte nezašlo tak ďaleko, aby cestovalo kvôli propagácii nového iPhonu do vesmíru. Možno nabudúce.

Autorizovaný predajca m:zone bude naskladňovať nový iPhone 12/12 Pro medzi prvými. Stačí si len vybrať model, kliknúť na položku “Mám záujem” a vyplniť všetky potrebné údaje. Firma vás už bude kontaktovať a informovať o ďalšom postupe (kvôli predobjednávkam). Výhodou je aj nákup na splátky (24 mesiacov bez navýšenia) a výkup starého zariadenia.

Prečítajte si tiež  Má iPhone 12 problémy s prehrievaním? Používatelia hovoria, že áno
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.