Spoločnosť Apple predstavila iPhone ešte v roku 2007 a od týchto čias sa zariadenie spolu so svojim operačným systémom iOS neustále vyvíja. Aj to je jeden z dôvodov, pre ktorý tu pribúdajú nové funkcie, na ktoré si používatelia musia postupne zvykať.

Či už iPhone používate rok, alebo je to podstatne dlhšie, prakticky vždy sa môžete stretnúť s niečim novým, čo vám zjednoduší váš každodenný život. Aj preto spoločnosť Apple vytvorila jednoduché video v angličtine, ktoré vám ukáže 10 šikovných tipov a trikov.

Netýkajú sa len operačného systému ako takého ale aj niektorých vstavaných apiek, ako napríklad Kalkulačka či Fotoaparát. Práca so zariadením bude vďaka tomu podstatne jednoduchšia a rýchlejšia. Vo výsledku si operačný systém zamilujete ešte viac ako dnes.

Na videu si môžete pustiť slovenské titulky 

Ako sme už naznačili v texte vyššie, samotné video je v angličtine, čo môže robiť niektorým divákom problémy. Jazykovú bariéru ale odstránite skrz automatické titulky, ktoré je možné preložiť do slovenčiny.

Výsledok síce nie je stopercentný, no kvalita prekladu je na takej vysokej úrovni, že určite pochopíte, čo chcel autor videa povedať.

Prečítajte si tiež  Prečo má iPhone stále notch aj keď konkurencia používa omnoho menšie výrezy? Poznáme odpoveď

Taktiež vás chceme vyzvať, že ak poznáte ďalšie zaujímavé tipy a triky, ktoré súvisia s operačným systémom iOS, dajte nám o nich vedieť do komentára. Radi ich v budúcnosti zakomponujeme do podobného článku.

 

https://www.youtube.com/watch?v=0AavxeP5vgE

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -