Spoločnosť Apple nám o pár mesiacov predstaví nový iPhone SE 3. generácie, ktorý však bude po dizajnovej stránke v podstate rovnaký ako predchodca.

Apple vylepší len jeho hardvér, pričom sa zákazníci môžu tešiť na modernejší a výkonnejší procesor A15 Bionic (5 nm) a tiež možnosť pripojenia ku 5G sieti. To by ale malo byť zhruba všetko.

Na internete sa rok čo rok objavujú rendery od komunity fanúšikov, ktoré nám ukazujú zaujímavé vízie toho, ako by si ľudia priali aby vyzerali budúce produkty. YouTube kanál iOSBezaNews teraz zverejnil vynikajúce video, ktoré nás láka na „futuristický“ iPhone SE 3. generácie.

Zariadenie z konceptu nemá zaoblené hrany a ani Home Button. Z modernejších modelov si „ukradol“ ploché hliníkové hrany a taktiež edge-to-edge displej s tenučkými okrajmi a notchom.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Zariadenie pripomína „lacnejší“ iPhone 12 mini 

Na strane druhej však môžeme pozorovať, že tento iPhone má len jednu šošovku fotoaparátu a celkovo pôsobí jednoduchším dojmom ako iPhone 12 mini alebo 13 mini, ktoré sú mu po vizuálnej stránke azda najbližšie.

Dajte nám vedieť do komentára, či by ste si iPhone SE 3. generácie s takýmto dizajnom kúpili alebo nie.

Prečítajte si tiež  Prečo sa Apple vrátilo ku "skleneným zadkom" svojich iPhonov? Nie je to len kvôli dizajnu

Z nášho pohľadu je táto vízia vynikajúca a medzi používateľmi by zaznamenala obrovský úspech. Problémom by ale bolo, že tento úspech by odhryzol z koláča zárobkov drahších modelov. Inými slovami, iPhone SE musí pôsobiť zastaralým dojmom. V opačnom prípade by ho Apple ani nepredávalo…

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
CEZwww.svetapple.sk
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.