Spoločnosť Apple predstavila iPhone 13 a iPhone 13 Pro len 14. septembra a dnes sa už z týchto zariadení radujú mnohí fanúšikovia značky. Pre tých, ktorí sa ale radi venujú technológiám do hĺbky je tu nové video od spoločnosti iFixit.

Pokiaľ ju nepoznáte, v skratke ju môžeme predstaviť ako jeden z najznámejších servisov a zároveň jedného z najrozšírenejším predajcov náhradných dielov pre spotrebnú elektroniku na svete. Každoročné rozoberanie nových produktov od iFixitu sledujú milióny ľudí a ináč by to nemalo byť ani pri iPhone 13 či iPhone 13 Pro.

- Reklama -

Mnoho odlišností 

Hodinový livestream odhalil množstvo hardvérových úprav, ktoré sa nachádzajú vo vnútri zariadenia. Hoci je iPhone 13 a iPhone 13 Pro na prvý pohľad takmer zhodný so svojim predchodcom, nie je to tak.

Prečítajte si tiež  Apple predstaví svoj prvý ohybný iPhone v roku 2024

Produkty majú odlišné batérie, niektoré komponenty ako napríklad Taptic Engine sú menšie a zmenila sa tiež celá základná doska pri prevedeniach Pro. Samozrejmosťou je potom iný kamerový modul, ktorý dostal v prípade všetkých verzií z modelovej rady „trinásť“ technológiu Sensor Shift a mnoho iného.

Pokiaľ sa radi pozeráte na technológie do hĺbky, určite si pozrite video nižšie. Dajte nám vedieť do komentára, čo si o iPhone 13 a iPhone 13 Pro myslíte vy. Tešíme sa na všetky vaše reakcie a názory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -