Spoločnosť Apple predstavila iPhone 13 a iPhone 13 Pro len 14. septembra a dnes sa už z týchto zariadení radujú mnohí fanúšikovia značky. Pre tých, ktorí sa ale radi venujú technológiám do hĺbky je tu nové video od spoločnosti iFixit.

Pokiaľ ju nepoznáte, v skratke ju môžeme predstaviť ako jeden z najznámejších servisov a zároveň jedného z najrozšírenejším predajcov náhradných dielov pre spotrebnú elektroniku na svete. Každoročné rozoberanie nových produktov od iFixitu sledujú milióny ľudí a ináč by to nemalo byť ani pri iPhone 13 či iPhone 13 Pro.

Mnoho odlišností 

Hodinový livestream odhalil množstvo hardvérových úprav, ktoré sa nachádzajú vo vnútri zariadenia. Hoci je iPhone 13 a iPhone 13 Pro na prvý pohľad takmer zhodný so svojim predchodcom, nie je to tak.

Prečítajte si tiež  Apple predstaví svoj prvý ohybný iPhone v roku 2024

Produkty majú odlišné batérie, niektoré komponenty ako napríklad Taptic Engine sú menšie a zmenila sa tiež celá základná doska pri prevedeniach Pro. Samozrejmosťou je potom iný kamerový modul, ktorý dostal v prípade všetkých verzií z modelovej rady „trinásť“ technológiu Sensor Shift a mnoho iného.

Pokiaľ sa radi pozeráte na technológie do hĺbky, určite si pozrite video nižšie. Dajte nám vedieť do komentára, čo si o iPhone 13 a iPhone 13 Pro myslíte vy. Tešíme sa na všetky vaše reakcie a názory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -