Spoločnosť Apple je preslávená pre svoje špičkové kamery, ktoré každý rok pridáva do svojich iPhonoch. Aj keď si vždy myslíme, že medzigeneračne už nie je čo zlepšiť, spoločnosť Apple sa vždy vytasí s nejakým prekvapím, ktoré opäť posúva hranice. A čerstvo predstavený iPhone 15 Pro nebol žiadnou výnimkou o čom sa už o pár sekúnd presvedčíte aj vy sami!

Na testovanie si ho zobral talentovaný filmár Joey Helms, ktorý s ním natočil nádherné video z ulíc veľkomesta. Aj keď sú všetky zábery zaznamenané na kompaktný smartfón, ktorý sa každému z nás zmestí do vrecka, v skutočnosti pôsobia tak, akoby ich niekto natočil na profesionálnu kameru za tisíce eur. Nerobíme si srandu.

Pridajme ku tomu kvalitný strih, prvotriednu postprodukciu či špičkové zvukové efekty a máme tú krátky film, ktorý by mohol byť pokojne aj oficiálnou reklamou na kamerový systém v iPhone 15 Pro.

Toto je najlepšia kamerová funkcia v iPhone 15 Pro 

Joey Helms poskytol portálu 9to5mac krátky rozhovor, v ktorom najviac pochválil pridanie funkcie LOG Image Profile. V praxi ide o niečo, ako o formát RAW pre videá, vďaka čomu môže filmár získať najlepší východiskový bod pre neskoršie úpravy a postprodukciu. iPhone 15 Pro / 15 Pro Max je vďaka tomu ešte viac zameraný na profesionálnych používateľov.

Podľa autora videa je iPhone po stránke natáčania videa niekoľko rokov popredu pred konkurenčnými zariadeniami s operačným systémom Android. Ak teda máte radi videá alebo krátke filmy a chcete si ich skúsiť sami natáčať, nákupom iOS zariadenia neurobíte krok vedľa.

iPhone 15 Pro kúpite po kliknutí na tento odkaz od 931 € (namiesto pôvodných 1 199 €) a iPhone 15 Pro Max za 1 111 € (namiesto pôvodných 1 449 €). Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Deviata generácia hodiniek od Apple tohto roku nedorazí. Pripravte sa na Apple Watch X
Môže ťa zaujímať
- Reklama -