Podobne ako v prípade Macu Studio, svojho prvého teardownu sa dočkal aj nový iPhone SE 3. generácie. Postaral sa o neho youtubový kanál PBK Reviews, ktorý sa okrem rozobrania telefónu postaral aj o opis jednotlivých komponentov.

Prečítajte si tiež  Spoluzakladateľ Apple Steve Wozniak tvrdo skritizoval iPhone 13. Toto mu na novom smartfóne prekáža

Z rozoberania vyplýva, že nový iPhone SE má väčšiu batériu s kapacitou 2 018 mAh v porovnaní s 1 821 mAh v prípade modelu predchádzajúcej generácie. Podľa technických špecifikácií spoločnosti Apple ponúka nový iPhone SE až dve hodiny video playbacku a až 10 hodín prehrávania zvuku navyše na plné nabitie v porovnaní s predchádzajúcim modelom. Či sa ale papierové predpoklady potvrdia, si budeme musieť počkať.

Nový iPhone SE 3 by mal byť naviac vybavený modemom Qualcomm Snapdragon X57. Zdá sa, že tento modem nie je uvedený na webovej stránke spoločnosti Qualcomm, takže môže ísť o limitovaný model navrhnutý pre spoločnosť Apple. Modem umožňuje podporu 5G pripojenia v iPhone SE, no tá je obmedzená na pásma pod 6 GHz.

Pozrite si prvý teardown nového iPhonu SE 3. generácie v nasledujúcom videu.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -