Známy analytik Mark Gurman operujúci pod záštitou agentúry Bloomberg sa rozrozprával o možných funkciách chystaného iPhonu 13. Hoci je jeho predstavenie ešte niekoľko mesiacov ďaleko, odhady a leaky sa pomaly ale isto začínajú kopiť.

Posledné týždne nám odhalili, že si Apple pri odhadoch predaja novej vlajkovej lode poriadne verí. Produkcia zariadení bola vybičovaná na maximum a firma má v pláne prísť na trh s počtom 90 miliónonov kusov. Podľa informácií by sa iPhone 13 mohol okrem iného predstaviť aj s novým výkonným čípom A15, menším výrezom notch, lepším displejom a funkciou Always-On.

- Reklama -

 

 

iPhone

Funkcia vždy zapnutého displeja pritom nie je žiadnou novinkou. Okrem zariadení so systémom Android túto funkciu využívajú aj hodinky Apple Watch. Mód predstavuje výborného pomocníka v rýchlom získaní informácií bez toho, aby sme iPhone museli odomykať alebo zobudiť obrazovku otočením.

Okrem zobrazenia času a dátumu by sa na obrazovke mohli ukázať aj notifikácie pre počasie, hovory alebo maily a pripomienky. Následné možnosti alebo widgety, ktoré by sme si vedeli sami pridávať a upravovať pre zobrazenie na zamknutej ploche, by mohli byť dostupné v novej aktualizácii iOS 15.

Na ktorú novinku sa v prípade nového iPhonu tešíte najviac? Podeľte sa s nami o váš názor v sekcii komentárov. Ak sa chcete dozvedieť viac o pripravovanom iPhone 13 a novom systéme iOS 15, nenechajte si ujsť články z našej redakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -