Spoločnosť Apple nám už v priebehu niekoľkých týždňov predstaví tretiu generáciu iPhonu SE, ktorá však pravdepodobne väčšinu fanúšikov nenadchne. Dôvodom je to, že sa má spoliehať na rovnaký dizajn ako druhá generácia, ktorý je odvodený ešte z iPhonu 8 (2017).

Prečítajte si tiež  Skončí Facebook a Instagram v Európe? Vypnúť by ich mohli do mesiaca!

Ak sa teraz pýtate, čo vlastne tento smartfón prinesie, odpoveď je jednoduchá. V prvom rade by to mal byť vyšší výkon v podobe procesora A15 Bionic. Ten bude prevzatý z aktuálne najnovšieho iPhonu 13 a najdostupnejšiemu modelu v ponuke dopraje dlhodobú podporu.

Druhým dôležitým vylepšením má byť potom podpora 5G pripojenia, ktorá iPhonu SE 2. generácie chýba. Analytici a leakeri ale spomínajú aj lepší fotoaparát a ďalšie hardvérové upgrady.

Apple by malo v roku 2022 ponúknuť o niečo viac! 

iPhone 12Pravdepodobne mi dáte za pravdu keď napíšem, že takáto ponuka je síce pekná, no v roku 2022 by to chcelo trochu viac. Očakávali by sme skôr, keby Apple predstavilo iPhone SE 3. generácie, ktorý by niesol dizajn minimálne iPhonu XR (s edge-to-edge displejom) a zároveň moderný procesor či 5G pripojenie.

Prečítajte si tiež  Recenzia: Kúpil som repasovaný iPhone XS Max so zárukou od tejto spoločnosti. Oplatilo sa?

No a presne týmto sa inšpirovali aj tvorcovia z YouTube kanála #ios beta news, ktorí vytvorili jednoduchý koncept iPhonu SE 3. generácie.

Zariadenie má síce iba jednu šošovku fotoaparátu, no za to veľký 6,1″ HD edge-to-edge displej s výrezom vo vrchnej časti a celkovo pôsobí modernejšie ako aktuálny iPhone SE 2. generácie.

Čo hovoríte na takýto dizajn vy? Dajte nám vedieť do komentára.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -