Portál 91Mobiles, ktorý v uplynulom roku zdieľal niekoľko presných únikov zverejnil článok, kde konkretizuje farby a kapacity úložiska, s ktorými príde iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro max na trh.

Získané dáta pochádzajú z Ukrajinskej internetovej stránky, ktorá sa zaoberá predajom elektroniky. Existuje šanca, že kompetentní vedia o týchto produktoch viac ako bežní používatelia, aby sa mohli v dostatočnom predstihu pripraviť na predobjednávky.

- Reklama -

Vďaka tomu ale omylom odkryli detaily, ktoré sme sa mali dozvedieť až 14. septembra o 19:00 hodine nášho času.

iPhone 13 mini a iPhone 13 budú skoro rovnaké ako predchodca 

iPhone 13 mini
Zdroj: svetapple.sk

Pokiaľ si vyberiete štandardný iPhone 13 mini (5,4″) alebo väčší, iPhone  13 (6,1″), k dispozícii budete mať šesť samostatných farieb. Pôjde o čiernu, modrú, fialovú, ružovú, bielu a červenú.

Po stránke úložiska bude k dispozícii 64 GB pamäť v základnej verzii a 256 GB pamäť vo vyššej verzii. V porovnaní s iPhonom 12 sa tak iba vymení zelená za rúžovú a zvyšok zostane pekne po starom.

Prekvapenie pri iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max? 

iPhone 13 ProFanúšikovia drahších prevedení Pro sa môžu tešiť na iPhone 13 Pro (6,1″) a iPhone 13 Pro Max (6,7″) v čiernej, striebornej, zlatej a bronzovej farbe. Z ponuky tak vypadne tmavomodrý a pravdepodobne aj tmavošedý variant.

Čo sa týka úložiska, zvesti o 1 TB verzii sa zrejme nenaplnia. K zmene však prísť môže a to v porovnaní menšieho a väčšieho modelu. Zatiaľ čo štandardný iPhone 13 Pro (6,1″) by mal byť dostupný so 128 GB 256 GB úložiskom, väčší iPhone 13 Pro Max (6,7″), by ste mali kúpiť výhradne s 256 GB a 512 GB pamäťou.

Hoci sa nám táto informácia celkom nezdá, nemôžeme ju úplne vylúčiť. Stačí si spomenúť na rok 2016, keď Apple predstavilo iPhone 7 v prevedení Jet Black. Zo začiatku ste ho nemohli skombinovať so základným 32 GB úložiskom ale len s väčšími 128 GB a 256 GB verziami.

Dajte nám vedieť do komentára, čo hovoríte na očakávané zmeny vy.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ91Mobiles
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.