Portál 91Mobiles, ktorý v uplynulom roku zdieľal niekoľko presných únikov zverejnil článok, kde konkretizuje farby a kapacity úložiska, s ktorými príde iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro max na trh.

Prečítajte si tiež  iPhone 13 exkluzívny únik: Pozrite sa na detaily, o ktorých sa zatiaľ nepísalo

Získané dáta pochádzajú z Ukrajinskej internetovej stránky, ktorá sa zaoberá predajom elektroniky. Existuje šanca, že kompetentní vedia o týchto produktoch viac ako bežní používatelia, aby sa mohli v dostatočnom predstihu pripraviť na predobjednávky.

- Reklama -

Vďaka tomu ale omylom odkryli detaily, ktoré sme sa mali dozvedieť až 14. septembra o 19:00 hodine nášho času.

iPhone 13 mini a iPhone 13 budú skoro rovnaké ako predchodca 

iPhone 13 mini
Zdroj: svetapple.sk

Pokiaľ si vyberiete štandardný iPhone 13 mini (5,4″) alebo väčší, iPhone  13 (6,1″), k dispozícii budete mať šesť samostatných farieb. Pôjde o čiernu, modrú, fialovú, ružovú, bielu a červenú.

Po stránke úložiska bude k dispozícii 64 GB pamäť v základnej verzii a 256 GB pamäť vo vyššej verzii. V porovnaní s iPhonom 12 sa tak iba vymení zelená za rúžovú a zvyšok zostane pekne po starom.

Prekvapenie pri iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max? 

iPhone 13 ProFanúšikovia drahších prevedení Pro sa môžu tešiť na iPhone 13 Pro (6,1″) a iPhone 13 Pro Max (6,7″) v čiernej, striebornej, zlatej a bronzovej farbe. Z ponuky tak vypadne tmavomodrý a pravdepodobne aj tmavošedý variant.

Čo sa týka úložiska, zvesti o 1 TB verzii sa zrejme nenaplnia. K zmene však prísť môže a to v porovnaní menšieho a väčšieho modelu. Zatiaľ čo štandardný iPhone 13 Pro (6,1″) by mal byť dostupný so 128 GB 256 GB úložiskom, väčší iPhone 13 Pro Max (6,7″), by ste mali kúpiť výhradne s 256 GB a 512 GB pamäťou.

Prečítajte si tiež  Prečo chce Apple získať váš starý iPhone pri predaji toho nového? Dôvodov je viac

Hoci sa nám táto informácia celkom nezdá, nemôžeme ju úplne vylúčiť. Stačí si spomenúť na rok 2016, keď Apple predstavilo iPhone 7 v prevedení Jet Black. Zo začiatku ste ho nemohli skombinovať so základným 32 GB úložiskom ale len s väčšími 128 GB a 256 GB verziami.

Dajte nám vedieť do komentára, čo hovoríte na očakávané zmeny vy.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ91Mobiles
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.