Spoločnosť Apple sa pripravuje na najočakávanejšiu udalosť v tomto roku. iPhone 13 a Apple Watch Series 7 budú mať premiéru už zajtra, 14. septembra o 19:00 hodine nášho času.

Celá komunita fanúšikov značky pochopiteľne čaká na túto chvíľu. Najbližšia konferencia však prezradí aj dátum, kedy sa dočkáme vydania iOS 15 pre všetkých používateľov.

- Reklama -

Nový operačný systém obsahuje niekoľko dôležitých zmien a vylepšení, vrátane jemne prepracovaného používateľského rozhrania. Podporuje každý model od iPhonu 6S vyššie (2015 – súčasnosť) a zároveň sa testuje už prakticky tri mesiace.

Dátum vydania iOS 15

iOS 15Ako býva zvykom, Apple zvyčajne uvoľňuje updaty približne 6-7 dní po oficiálnej konferencii. Nakoľko sa event bude streamovať 14. septembra, iOS 15 by mal byť dostupný buď 20. septembra alebo 21. septembra okolo 19:00 hodiny nášho času.

Samozrejme, dátum sa môže zmeniť na základe neočakávaných skutočností, no pravdepodobnosť, že sa to stane je len veľmi nízka.

Napíšte nám do komentára, či sa už tešíte na iOS 15 a či sa ho chystáte hneď nainštalovať, alebo si radšej počkáte niekoľko týždňov, prípadne mesiacov, kým si ho odskúšajú iní a Apple vychytá všetky chyby či nedostatky. Tešíme sa na všetky vaše názory a reakcie.

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.