Analytická spoločnosť Barclays sa prednedávnom dostala k ifnormáciam o tom, že iPhone 12 Pro ponúkne 6 GB RAM. Okrem toho však potvrdila ja ďalšie novinky. Vývoj iPhonu SE 2, ktorý príde na začiatku budúceho roka je skoro na konci. Firma už pripravuje jeho výrobu.

Vývoj iPhonu SE 2 je skoro na konci

Pokiaľ sa pýtate, odkiaľ vlastne ľudia na tieto informácie chodia, odpoveď je veľmi jednoduchá. Stoja za nimi dodávateľské reťazce spoločnosti Apple. Barclays má veľmi dobré informované zdroje v týchto reťazcoch. Vďaka nim ich môžu poslať do celého sveta.

- Reklama -

Podľa najnovších formácií jablková spoločnosť na iPhone SE 2 ešte stále pracuje. Jedná sa však už o záverečné fázy vývoja, vďaka čomu bude čoskoro hotový. Pri tomto konkrétne zariadení s vývojom nemalo Apple ani toľko roboty. Mohol za to fakt, že budúcoročná novinka bude na isto vychádzať z iPhonu 8. Nie je teda vyvíjaná úplne na novo ako iné zariadenia.

Inými slovami pri iPhone SE 2 môžeme očakávať 4,7″ LCD Retina displej, ktorý neprinesie funkciu 3D Touch, Klasické odomykanie cez Touch ID, možno trochu lepší fotoaparát ako má súčasná osmička a v neposlednom rade ultra-výkonný procesor, Apple A13 Bionic, ktorý bude doprevádzať operačná pamäť s kapacitou 3 GB RAM.

Poznáme mesiac, kedy sa predstaví iPhone SE 2 a tiež, kedy sa začne predávať. Prezradil to hodnoverný zdroj. - svetapple.sk
iPhone SE 2 koncept – svetapple.sk

iPhone SE 2 by mal byť dostupný konkrétne v troch farebných prevedeniach. Základné budú klasická strieborná/biela a potom čierna. Špekuluje sa aj o variante (RED). Nie je ale jasné, či bude dostupná zo začiatku predaja alebo sa sem pridá až o čosi neskôr vrámci osvieženia ponuky.

Výroba iPhonu SE 2 začné vo februári 2020.

Barclays tiež dodáva to, kedy začne výroba zariadenia. Podľa všetkého by to malo byť už vo februári 2020. To je ďalší dôkaz o tom, že vývoj je skoro na konci. Pokiaľ sa má zariadenie za približne 3 mesiace začať vyrábať, v inej fáze vývoja ani nemôže byť. Teraz začne Apple pripravovať práve výrobu.

Čo sa týka predstavenia, to by podľa známych informácii malo prebehnúť už v januári 2020. Netreba sa na to ale ešte na isto spoliehať. V poslednej dobe to začína vyzerať skôr tak, že Apple uvedie zariadenie na trh aj so začiatkom predaja tesne po sebe. Oficiálny predaj by mal začať koncom marca 2020.

Očakáva sa pri tom, že iPhone SE 2 bude extrémne úspešný. Do prvej polovice budúceho roka by malo Apple obdržať okolo 20 miliónov objednávok. Bavíme sa tým pádom o prvých troch mesiacoch predaja. Bude to veľmi dobre osvieženie na štart roku 2020. Celkovo by malo ísť o rekordný rok. Už teraz sa šušká, že Apple predá 100 000 miliónov kusov iPhonu 12 a 12 Pro/Max. Uvidíme. Držíme palce.

Poznáme mesiac, kedy sa predstaví iPhone SE 2 a tiež, kedy sa začne predávať. Prezradil to hodnoverný zdroj. - svetapple.sk
Vývoj iPhonu SE 2 je skoro na konci. Pripravuje sa výroba. – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.