WhatsApp sa s príchodom nového updatu dočkala vítanej novinky, ktorú ocení nejeden používateľ aplikácie. Ak sa nestihnete pridať k skupinovému hovoru hneď po spustení, appka vám dovolí do neho vstúpiť aj keď už prebieha.

Doteraz sme boli nútení sa zmieriť s tým, že ak sa ku callu nepripojíme hneď po zazvonení telefónu alebo pri notifikácii, nepripojíme sa k nemu sami od seba vôbec. To sa však s príchodom novej aktualizácie stáva minulosťou. Ak nezareagujete na prvotné volanie, môžete sa jednoducho pripojiť neskôr pomocou tlačidla Join/Pripojiť sa. Rovnako to platí aj pri opätovnom pripojení, ak sa v priebehu hovoru odhlásite.

- Reklama -

WhatsApp stavil na prehľadnejší prístup k informáciám

Okrem pripojenia sa do skupinových hovorov sa appka dočkala aj nového informačného prehľadu, ktorý zobrazuje účastníkov hovoru. Na obrazovke tak môžete vidieť kto má pozvánku do konverzácie a kto sa už pripojil. Pribudla aj funkcia “Ignorovať“, vďaka ktorej stíšite prichádzajúci hovor v prípade, že sa v tej chvíli nemôžete pripojiť.

Všetky funkcie sú dostupné v najnovšej aktualizácii. WhatsApp sa pred niekoľkými dňami nechal počuť vo svojej iniciatíve lepšieho interfacu pre používateľov appky a my sa tak môžeme už čoskoro tešiť na ďalšie novinky a vychytávky.

WhatsApp

Čo hovoríte na nové funkcie vy? Používate WhatsApp alebo dávate prednosť iným komunikačným aplikáciám a sociálnym sieťam? Podeľte sa s nami o názor v komentároch.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJabout.fb
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.