Spoločnosť Apple vydala dlho očakávanú aktualizáciu iOS 14.7 presne pred týžňom a po siedmych dňoch prichádza tvrdá rana pre všetkých, ktorí zvažovali vrátenie na staršiu verziu iOS 14.6. Odteraz to nie je možné.

V Cupertine už iOS 14.6 nepodpisujú čo znamená, že sa musíte uspokojiť s novším updatom iOS 14.7. Týmto spôsobom chce technologický gigant povzbudiť zákazníkov, aby si inštalovali najnovšie verzie systémov, nakoľko častokrát obsahujú množstvo užitočných noviniek ako aj opravu chýb na pozadí.

V tomto prípade je ale dobré spomenúť, že práve aktualizácia iOS 14.7 spôsobila problémy s odomykaním iPhonu cez Face ID a Apple Watch vo chvíli, keď ste mali na tvári rúško. Apple však našťastie rýchlo reagovalo a v expresnom čase prinieslo nápravu.

Ak vám nefunguje iPhone s iOS 14.7 správne, určite si nainštalujte iOS 14.7.1, ktorý systém vyladil do dokonalosti. Okrem toho obsahuje aj opravu chýb zabezpečenia, ktoré mohli byť podľa samotnej spoločnosti Apple v minulosti zneužívané.

My v redakcii máme iOS 14.7.1 na iPhone X, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12 a iPhone 12 Pro Max a od inštalácie sme nepocítili ani jeden problém. Pokiaľ je to vo vašom prípade ináč, dajte nám vedieť do komentára.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple.sk
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.