Pokiaľ si aj vy radšej prečítate názor novinárov a youtuberov predtým ako si kúpite nové zariadenie, máme pre vás dobré správy.

Podľa Jona Prossera budú prvé recenzie k dispozícii už zajtra okolo 15:00 hodiny nášho času. Týkať sa to bude ale iba iPhonu 13.

Je bežným zvykom, že tesne po predstavení spoločnosť Apple rozosiela novinky k ľuďom, ktorí ich nejakou formou spropagujú a urobia si na ne svoj vlastný názor. Je zábavné, že samotné recenzie môžu byť zverejnené až niekoľko dní po tom, ako si ľudia vybavia predobjednávky. Produkty sú tak nakupované „naslepo“.

Samozrejme, táto výhoda je určená len pre zahraničie a na Slovensku (ani v blízkom okolí) nezískate prvé dojmy skôr ako 24. septembra. V ten istý deň sa však už budete môcť ísť pozrieť na iPhone 13 napríklad aj do predajne tunajších resellerov.

Ak vás iPhone 13 a iPhone 13 Pro nezaujali ale chceli by ste vedieť viac o iPade mini 6. generácie, informačné embargo naň platí do stredy, taktiež do 15:00 hodiny nášho času. Tešíte sa?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJtwitter
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.