Hoci sa jedná o veľkú technologickú novinku z konca roka 2019, Apple chce evidentne podporiť jej predaje aj takýmto spôsobom. MacBook Pro 16″ môžete po novom zakúpiť na oficiálnych Apple stránkach s dosť veľkou zľavou. Počítač prešiel repasom ale vyzerá ako nový.

Apple predáva už aj repasovaný MacBook Pro 16″

Nie nerobíme si srandu. Apple skutočne začalo predávať už pred tým použité počítače MacBook Pro 16″, ktoré prišli do predaja len v novembri 2019. V technologickom svete ide o relatívne veľké novinky.

V tomto prípade je teda trochu nezvyčajné, aby sa počítače dostali medzi repasované produkty len 3 mesiace po uvedení na trh ale je to tak. Koniec koncov, ťažiť z toho môže iba užívateľ, ktorý počítač zoženie o čosi lacnejšie. Akcia sa žiaľ zatiaľ vzťahuje len na USA.

Samozrejme nedajú sa tu očakávať žiadne cenové zázraky, len slušná zľava. Tá sa pohybuje na úrovni 15% v závislosti od konfigurácie. Na tomto odkaze teda môžete vidieť napríklad verziu, ktorá stoji len málo cez 2000$, čo je super ponuka.

Jablková spoločnosť garantuje, že všetky takto repasované produkty boli dôkladne preverené a otestované. Tak isto samozrejme prešli dokonalým čistiacim procesom a majú úplne nové akumulátory. Okrem iného nájdete v balení MacBooku Pro 16″ aj výkonný 96W USB-C adaptér, vďaka ktorému sa doplní batéria extrémne rýchlo.

Na záver je ešte dobré dodať, že aj keď už počítač mohol byť v minulosti používaný, vzťahuje sa naň jednoročná fabrická záruka spoločnosti Apple, ktorá je platná od doby, kedy si repasovaný MacBook používateľ zakúpi.

Pokiaľ by to však nestačilo a nechcel by nič riskovať, aj tu existuje možnosť rozšírenia záruky o takzvaný program Apple Care+. Cena je síce 379$, no platnosť trvá 3 roky a vzťahuje sa aj na „náhodné škody“, ktoré si človek môže spôsobiť aj sám. To sa celkom oplatí nie?

Apple práve predstavilo nový MacBook Pro so 16" displejom.
Apple predáva už aj repasovaný MacBook Pro 16″
Prečítajte si tiež  Návod: Ako pridať covidpass do iPhonu behom niekoľkých sekúnd
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.