Pred malou chvíľou sme vás informovali o tom, že spoločnosť Apple vydala šiestu beta verziu operačných systémov iOS 13.4 a watchOS 6.2. Okrem nich sa ale update týka aj ostatných platforiem. Vývojári si môžu nainštalovať už aj macOS 10.15.4 a tvOS 13.4 beta 6, na svoje zariadenia.

Apple vydalo macOS Catalina 10.15.4 a tvOS 13.4 v šiestej beta verzii!

Pokiaľ patríte medzi vývojárov, asi by ste mali vedieť o tom, že si od tejto chvíle môžete nainštalovať okrem iOS 13.4 a watchOS 6.2 aj operačné systémy macOS Catalina 10.15.4 a tvOS 13.4. Pôjde o poslednú beta verziu, ktorá prichádza približne týždeň pred oficiálnym predstavením (pre všetkých používateľov).

To by sa malo odohrať už 24. marca, v podvečerných hodinách. Evidentne sa jedná ešte o posledný pokus zo strany spoločnosti Apple, aby sa jednotlivé operačné systémy čo najlepšie doladili. Vývojári tvrdia, že sa oproti predošlej bete vôbec nič nezmenilo.

Pokiaľ sa tešíte na tieto novinky, tak by ste mali vedieť, že sa v macOS Catalina 10.15.4 dočkáte napríklad nových limitov komunikácie a tiež funkcie, ktorá umožňuje ovládanie kurzoru myši pomocou pohybu hlavy. Dôležité vylepšenie platí aj pre aplikáciu Hudba. Jej súčasťou sú po vzore iOS 13 texty piesní (samozrejme len tam, kam ich autori pridali).

Čo sa týka tvOS 13.4, dočkáme sa miernej úpravy vzhľadu aplikácie „TV“. Okrem toho tu bude sprístupnené aj rodinné zdieľanie (možnosť zdieľania zakúpených filmov, medzi viacerými používateľmi). Už sa na to tešíme!

Apple vydalo macOS Catalina 10.15.4 a tvOS 13.4 v šiestej beta verzii!
Apple vydalo macOS Catalina 10.15.4 a tvOS 13.4 v šiestej beta verzii!
Prečítajte si tiež  iPhone ako profesionálna webkamera pre Mac? S macOS 13 Ventura žiaden problém
Môže ťa zaujímať
- Reklama -