Pred malou chvíľou sme vás informovali o príchode iOS 14.5.1, iPadOS 14.5.1, watchOS 7.4.1 a teraz pricháda aj macOS Big Sur 11.3.1. Novinka je dostupná od 19:00 hodiny a môžete si ju nainštalovať na všetky podporované počítače Mac.

Ako aj pri zvyšných updatoch, Apple bolo relatívne stručné čo sa týka popisu pre používatelia. V podstate len naznačilo, že aktualizácia opravuje dôležité chyby bezpečnosti z predošlej verzie macOS Big Sur 11.3. Aj to je jeden z dôvodov, prečo by ste s ňou nemali váhať.

- Reklama -

Nakoľko sa jedná len o mini vylepšenie, predpokladáme, že v rámci funkčnosti alebo výdrže batérie nebude mať žiaden vplyv na váš používateľských komfort.

Spôsob inštalácie MacOS Big Sur 11.3.1 je štandardne jednoduchý a zvládnete to aj v domácom prostredí. Stačí keď na svojom Macu kliknete na  > Systémové nastavenia > Aktualizácia softvéru. Potom už postupujete podľa informácií z počítača.

Popis aktualizácie od spoločnosti Apple

macOS Big Sur 11.3.1 obsahuje dôležité aktualizácie bezpečnosti a odporúča sa pre všetkých užívateľov.

Informácie o bezpečnostnom obsahu aktualizácií Apple softvéru nájdete na stránke: https://support.apple.com/kb/HT201222

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.