Pokiaľ si myslíte, že to počas tohto roka už nemôže byť s únikmi horšie, vyzerá to tak, že ste na omyle. Nedávno sa začalo hovoriť o novom iMacu s úzkymi rámčekmi a novým dizajnom. Dnes ich potvrdila ikonka, ktorá sa nachádza v kóde iOS 14. Ten sa na internete objavil niekoľko mesiacov dozadu.

Dizajn nového iMacu čiastočne odhalený. Prezradil ho iOS 14

O nový úlovok sa postaral ruský leaker iFinder. Ten sa „pošprtal“ v kóde iOS 14, ktorý unikol na internet začiatkom tohto roka a objavil v ňom ikonu, ktorá zobrazuje nástupcu súčasného iMacu.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Ako môžete vidieť na záberoch nižšie, tento piktogram má zaoblené hrany a tak isto mu chýba aj hrubá spodná časť (ktorou iMac už roky disponuje), nazývaná „čelo“. Pokiaľ tomuto úniku neveríte, radi by sme upozornili, že podobným spôsobom boli v minulosti odhalené aj mnohé iné produkty, ako napríklad AirPods Pro (koncom roka 2019).

Pri pohľade na ikonu ste sa určite zamerali na veľmi hrubé rámy okolo displeja. Tie v tomto prípade určite nemajú 5 mm. Ako však uvádza autor úniku, jedná sa o maličký znak, ktorý musel mať pravdepodobne tieto rámy zvýraznené, aby bolo jasné o čo sa jedná aj pri „miniatúrnom“ zobrazení. Inými slovami, nový iMac bude vyzerať oveľa elegantnejšie.

Pokiaľ sa naň už neviete dočkať, je skoro isté, že ho Apple ukáže na WWDC, ktorá sa koná 22. júna 2020. Pôvodný, 27″ iMac už začína byť v mnohých krajinách nedostupný a dodávky trvajú aj niekoľko týždňov. Pravdepodobnosť predstavenia je teda veľmi vysoká. Tešíte sa?

Dizajn nového iMacu čiastočne odhalený. Prezradil ho iOS 14.
Dizajn nového iMacu čiastočne odhalený. Prezradil ho iOS 14.
Prečítajte si tiež  Video: Vybrať si čip M1, M1 Pro alebo M1 Max? Odpovie vám Jan Brezina
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.