Podľa internej správy, ktorú získal portál MacRumors bude 13-palcový MacBook Pro z polovice roka 2012 pridaný na zoznam zastaraných zariadení 31. januára. Tento počítač pozná prakticky každý fanúšik spoločnosti Apple, nakoľko je svojim vzhľadom ikonický.

13-palcový MacBook Pro vydaný v júni 2012 bol posledným Macom so zabudovanou CD/DVD mechanikou. Zároveň tiež ide ešte o model, ktorý sa nespoliehal na Retina displej s vysokým rozlíšením.

Zákazníci si ho mohli kúpiť až do októbra 2016, pričom v ponuke zostal ako lacnejšia alternatíva popri tenšom a modernejšom 13-palcovom MacBooku Pro s Retina displejom.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Prečítajte si tiež  Viete, že aj na Slovensku repasujú počítače Mac? Čo všetko to obnáša?

Spoločnosť Apple považuje zariadenie za zastarané, keď uplynie viac ako päť rokov od ukončenia jeho predaja (nie od predstavenia).

Zastarané výrobky je možné opravovať až sedem rokov v závislosti od dostupnosti dielov. Pokiaľ by vám ale v autorizovanom servise už s týmto počítačom nevedeli pomôcť, určite sa nájdu iné spoločnosti, kde opravu zariadenia zvládnu na profesionálnej úrovni. Ide napríklad o servis ITya.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here