Spoločnosť Apple pravidelne získava rôzne patenty, ktoré nám prezrádzajú, ako môžu vyzerať jej ďalšie produkty. Technologický gigant vraj pracuje aj na hybridnom počítači, ktorý bude kombináciou iPadu a MacBooku.

No a hoci o ňom v tejto chvíli nemáme dosť informácií, na internete sa objavil vydarený koncept, ktorý pretvára túto myšlienku do virtuálnej reality. Ak máte slabú fantáziu, určite si ho pozrite vo videu nižšie.

- Reklama -

Samotný počítač má obrovskú ohybnú dotykovú obrazovku, ktorá v štandardnom režime ponúka klávesnicu prípadne iné interaktívne prvky a v úplne otvorenom režime sa premení na jednoliatu plochu, ktorá pripomína iPad Pro 12,9″. Ide o zaujímavý kompromis, pomocou ktorého sa dá spojiť príjemné s užitočným.

O tento návrh sa postaral YouTube kanál Tech Blood a my musíme uznať, že vyzerá skutočne vynikajúco. Hoci predstavenie takéhoto počítača od spoločnosti Apple v blízkej dobe nevidíme veľmi reálne, kto vie, čo nám prinesie ďaleká budúcnosť.

Veď moderné technológie neustále napredujú a práve toto môže byť jedna z tých, ktorej používanie bude stáť za to. Tešíte sa?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.