Spoločnosť Apple pravidelne získava rôzne patenty, ktoré nám prezrádzajú, ako môžu vyzerať jej ďalšie produkty. Technologický gigant vraj pracuje aj na hybridnom počítači, ktorý bude kombináciou iPadu a MacBooku.

No a hoci o ňom v tejto chvíli nemáme dosť informácií, na internete sa objavil vydarený koncept, ktorý pretvára túto myšlienku do virtuálnej reality. Ak máte slabú fantáziu, určite si ho pozrite vo videu nižšie.

Prečítajte si tiež  Svoj MacBook Pro M1 som oblial kávou. Čo sa presne pokazilo, kto ho opravil a ako som ušetril stovky eur?

Samotný počítač má obrovskú ohybnú dotykovú obrazovku, ktorá v štandardnom režime ponúka klávesnicu prípadne iné interaktívne prvky a v úplne otvorenom režime sa premení na jednoliatu plochu, ktorá pripomína iPad Pro 12,9″. Ide o zaujímavý kompromis, pomocou ktorého sa dá spojiť príjemné s užitočným.

O tento návrh sa postaral YouTube kanál Tech Blood a my musíme uznať, že vyzerá skutočne vynikajúco. Hoci predstavenie takéhoto počítača od spoločnosti Apple v blízkej dobe nevidíme veľmi reálne, kto vie, čo nám prinesie ďaleká budúcnosť.

Prečítajte si tiež  Kuo: Tím pracujúci na projekte Apple Car má problémy. Vývoj prebieha už od roku 2014 a stále nevedno, kedy skončí

Veď moderné technológie neustále napredujú a práve toto môže byť jedna z tých, ktorej používanie bude stáť za to. Tešíte sa?

https://youtu.be/b0YPagf81wU

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.