Spoločnosť Apple minulý týždeň predstavila úplne nový MacBook Pro so 14″ a 16″ displejom. Oba počítače získali extrémne výkonné procesory spolu s ďalším špičkovým hardvérom, ako je napríklad ProMotion displej alebo MagSafe konektor.

Určite s nami budete súhlasiť, že za posledné roky ide o azda najväčšiu inováciu zameranú na profesionálnych používateľov.

Kompetentní dokonca uprednostnili funkciu pred dizajnom a so snahou priniesť väčšie množstvo konektorov zväčšili hrúbku zariadenia.

Videá od iJustine, Petra Máru a ďalších ukazujú prvé dojmy 

Vo výsledku tak MacBook Pro 14″ a 16″ nie len, že pôsobí mohutnejšie no v porovnaní s predchodcami aj mohutnejší je. Jeho používateľská základňa sa však pravdepodobne nebude skladať z ľudí, ktorí by si potrpeli na čo najtenších líniách.

Prečítajte si tiež  Takto by mal vyzerať nový MacBook Air pre rok 2022. Dostane notch a modernejší dizajn

Pokiaľ vás zaujíma ako nové počítače vyzerajú, prípadne na čo všetko sa môžete tešiť v ich balení, pozrite si sériu videí pod týmto článkom, o ktoré sa postarali youtuberi ako iJustine, Petr Mára a podobne.

Zariadenia sú skutočne zaujímavé a my sa už nevieme dočkať, keď sa nám dostanú do redakcie. Výkon procesora M1 Pro a M1 Max sa zatiaľ ukazuje byť až šialene vysoký!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -