Známy leaker Jon Prosser (presnosť 74,6 %) dnes zverejnil informácie, na ktoré čakali hlavne fanúšikovia dostupného a kompatkného MacBooku Air.

Jeho nová generácia príde už na budúci rok, prinesie mnohé užitočné zmeny a samozrejme prepracovaný dizajn. To čo od tohto počítača môžete očakávať sme zhrnuli v niekoľkých odstavcoch nižšie.

Následujúce rendery, ktoré ukázal spomínaný Jon Prosser v spolupráci s dizajnérom so pseudonymom Rendersbyian ukazujú ako by mohol vyzerať ďalší MacBook Air v praxi .

Podľa únikov má mať svieži a veľmi tenký dizajn, ktorý bude vizuálne komunikovať aj s novým MacBookom Pro 14″ a 16″. Zároveň sa máme dočkať špičkového mini-LED displeja, avšak v tomto prípade zrejme bez technológie ProMotion.

Biele rámiky okolo displeja a notch? 

Zaujímavým poznatkom Jona Prossera je, že MacBook Air 2022 bude disponovať bielymi rámikmi s hrúbkou 3,5 milimetra okolo displeja a taktiež poskytne výrez pre kameru a ďalšie senzory či mikrofón.

Prečítajte si tiež  Nový MacBook Air dostane na budúci rok taktiež mini-LED displej. Prepracuje sa aj jeho dizajn

Na tomto by samozrejme nebolo nič divné keďže podobné farebné riešenie (hoci bez extra tenkých rámčekov) používa aj iMac 24″.

Problém je ale v tom, že MacBook Air by mal mať mini-LED displej a ten v spolupráci s čiernym rámčekom môže schovať notch do takej miery, že ho vôbec nebudete vnímať. Ťažko teda povedať, či by si Apple chcelo „zabiť“ takúto užitočnú funkciu.

Základný MacBook Air by mal mať potom aj bielu klávesnicu bez Touch Baru s väčšími klávesami pre jednotlivé funkcie (napríklad hlasitosť či jas) rovnako, ako to má MacBook Pro 14″ a MacBook Pro 16″.

Zabudnúť nemôžeme ani na príchod konektora MagSafe a samozrejme nových procesorov Apple Sillicon s extrémnym výkonom a fantastickou úsporou energie. Výdrž batérie bude predstavať minimálne 15-17 hodín na jedno nabitie.

Pozrite si vizualizácie a napíšte nám do komentára, čo hovoríte na tento dizajn vy. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here